Ylthin Maruda

Brony
 • Dodanych treści

  1312
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

Ylthin Maruda last won the day on October 25 2015

Ylthin Maruda had the most liked content!

Reputacja społeczności

802 Legenda Forum

Informacje o Ylthin Maruda

 • Ranga
  Wypłosz pospolity
 • Data urodzenia 04.03.1996

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miejsce zamieszkania
  Czarna dziura/Poznań
 • Coś o sobie
  Chamsko-zgryźliwa, cyniczna menda z samooceną ryjącą gdzieś na dnie Rowu Mariańskiego.
  Pisze końskie fanfiki, rysuje końskie obrazki. Możesz jej dać requesta - nie zrobi go nigdy.
  Aspołeczno-introwertyczna, chorobliwie nieśmiała, histeryczka z objawami depresyjnymi.
  Human po biol-chemie, studia licencjackie z biologii. Odrzut z wetetynarii.

  Lubi koty.
  Nie lubi wszystkiego, co nie jest kotem.

  Jest bardzo dziwnym człowiekiem ze skierowaniem do poradni psychologicznej.

Kontakt

 • Strona www
  https://twitter.com/W_Ylthin
 • Skype
  ylthin96

Ostatnie wyświetlenia profilu

4840 wyświetleń profilu
 1. tcb

  IMO najlepiej byloby kopnąć tą dyskusję tutaj.
 2. Mam oficjanie B2 i FCE zdane ponad 3 lata temu, a miałabym spore opory, gdyby ktoś mi kazał coś tłumaczyć. Zwłaszcza tekst literacki. Ale jeśli tak bardzo w siebie wierzysz, to powodzenia.
 3. Cursed image
 4. Zamiast przerysowywać na chama cudze rysunki (co jest bardzo niemile widziane, swoją drogą) - naucz się, jak rysować samemu. W spoilerach masz rycinę z podstawami końskiej anatomii (stawy, niektóre kości), szkic kucyka (rozmieszczenie kółek formujących ciało) i szkic kucowego pyska "po mojemu". Wpisz też w Google "MLP pony drawing tutorial", powinno ci trochę wyskoczyć - celuj w pierwszej kolejności w konie serialowe, a własnym stylem baw się, gdy zrozumiesz proporcje i anatomię.
 5. Jeśli masz wysoki próg odporności na robienie z siebie błazna, to nikt nie broni. Doceniam miłość do starego serialu, ale smutna prawda jest taka, że bieganie z takimi petycjami narobi ci więcej obciachu, niż coś wskóra.
 6. Nie widzę zbytnio poprawy w pysku. IMO masz słabe wyczucie przestrzeni i struktury - pysk jest spłaszczony i wydłużony, a oczy dziwnie rozmieszczone. Nie jest to może najlepszy tutorial czy metoda ogółem, ale sprawdza się... no, przyzwoicie. Chyba. Czarna oś pomaga w ustawieniu głowy (pochylona, podniesiona, przekrzywiona etc.), czerwone linie wyznaczają pozycję pyska (front, bok, 3/4 i wszystko pomiędzy), jasnozielone kółko to trzewioczaszka (szczęka, nos itd.). Największym problemem może być uchwycenie właściwych proporcji - kwestia żmudnej nauki i rysowania czegoś więcej, niż tylko poniaczy, bo z niewyrobioną ręką i okiem daleko nie zajedziesz.
 7. Z rysowania od ręki dużo nie wyjdzie. Ogarnij anatomię "szkieletową" - kółka i linie pomocnicze, które pomagają ogarnąć sylwetkę - oraz budowę ciała prawdziwych koni. Gdzie są jakie stawy, kości, takie tam szczegóły.
 8. >za późno na naukę rysunku Weź wyjdź mi z tym nastawieniem. Jak siądziesz i zaczniesz się stale uczyć, a nie marnować czas na rysowanie bzdur - nauczysz się szybciej, niż myślisz. Kwestia ciągłego wysiłku i regularności.
 9. No proszę, ktoś szydełkuje Pinkacz byłby lepszy, gdyby miał nieco mniejszy nos i pysk oraz inaczej ułożoną grzywkę, ale podziwiam wysiłek. Dobre rękodzieło zawsze w cenie.
 10. >obojczyki >cycki na klacie REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE A na serio - obrazki ładne, ale te łebki ciut przyduże są.
 11. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i weny twórczej. Sto lat!

 12. Patrząc na to, co poleciało na starcie tematu - albo autorka dostała dzikiego skoku w umiejętnościach rysowniczych (yhy), albo przemalowała bazę z DeviantArta, co jest naprawdę... niskich lotów. Przerabianie baz nie uczy niczego i robi krzywdę autorowi oryginalnej pracy.
 13. Deca, dobijam hamerykańskiego wieku picia. Komplementowanie ludzi poniżej 18. roku życia bardzo mi nie przystoi.
 14. A ja poszłam sprawdzić wiek. No to nie skomplementuję, bo za stara jestem i dziwnie to zabrzmi.
 15. Ręce mi się trzęsą.