Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

no Elo Elo, Nikłę. Biega się całkiem w porzo, choć od 3 tygodni mam kaszel a od 2 mam ból w biodrze xd. Ale tu nie masz jak się podleczyć. Jak coś złapiesz, to trzyma miesiąc. Dziś nam rozpisali zajęcia dodatkowe. Musimy sobie coś powybierać i na nie chodzić. Spoko sprawa... Jakieś właśnie biegi hardkorowe, kombat, krava wojskowa i inne duperele. Chciałem się dostać na basen dla średniozaawansowanych, ale musiałbym zrobić w 30 sekund 50 metrów a robię w jakieś 36 xd.

Link do komentarza

 

 /***

 =█████╗=██████╗=██╗=====██╗===██╗██╗==██╗====██████╗==█████╗=██╗===██╗██╗==██╗=█████╗= * ██╔══██╗██╔══██╗██║=====██║===██║██║=██╔╝====██╔══██╗██╔══██╗██║===██║██║=██╔╝██╔══██╗ * ███████║██████╔╝██║=====██║===██║█████╔╝=====██████╔╝███████║██║===██║█████╔╝=███████║ * ██╔══██║██╔══██╗██║=====██║===██║██╔═██╗=====██╔═══╝=██╔══██║██║===██║██╔═██╗=██╔══██║ * ██║==██║██║==██║███████╗╚██████╔╝██║==██╗====██║=====██║==██║╚██████╔╝██║==██╗██║==██║ * ╚═╝==╚═╝╚═╝==╚═╝╚══════╝=╚═════╝=╚═╝==╚═╝====╚═╝=====╚═╝==╚═╝=╚═════╝=╚═╝==╚═╝╚═╝==╚═╝ * ====================================================================================== */

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...