Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

A ja Ci odpowiem bardzo dokładnie, @Trieber.

Bądź sobie fanem kogo chcesz, bo nikogo to nie obchodzi. Jednakże, nie narzucaj innym swojego obiektu westchnień, jaki by nie był. To jest najzwyczajniej w świecie irytujące do granic możliwości. 

Dziwisz się, że ludzie Cię ignorują. Ja nie. Powiem inaczej; gdyby to było moje forum, to za ciągłe pisanie o tym artyście zwyczajnie byś z niego wyleciał. Dlaczego? Ponieważ go nie lubię (tak jak i zdecydowana większość osób tutaj). Uwziąłem się? Nie. To, że kogoś nie lubię wcale nie oznacza, że nie toleruję. Niestety Twoje codzienne (a przynajmniej bardzo częste) pisanie o nim (lub jego dziewczynie) obrzydziło mi go do granic możliwości. Serio, rzygam nim już i co gorsza, jako mod, nie mogę zwyczajnie przestać czytać Twoich tekstów, jakie by one nie były. W dodatku Twoje jakże wspaniałe statusy, których chwilowo nikt nie może zablokować, są bardzo podobne w działaniu do Jehowych; "Dzień dobry, czy chciałby szanowny user pogadać o wspaniałym piosenkarzu Justinie? Nie? A to szkoda. Niestety, mamy megafon, proszę się odprężyć i posłuchać."  Owszem, można zwyczajnie przestać czytać, ale raz zobaczone już się nie odzobaczy.

Nie tyczy się to tylko niego, a wszystkiego, co jest wciskane ludziom siłą. 

Do tego avatar i sygnatura z jego lalusiowatą mordą pedałka w jajogniotach. Srsly, słuchanie muzyki jeszcze zrozumiem, bo ma kilka fajnych kawałków... ale nie rozumiem podniecania się nim jako osobą. Gusta i guściki, nie moja sprawa.

Innymi słowy; można być czyimś fanem, a jednocześnie nie robić z siebie totalnego ułoma. Już i tak wielki plus, że zaprzestałeś dodawać "xddddddddd" do każdego słowa. Zaprzestań wciskać ludziom coś, czego nie chcą, a od razu (no, po tym wszystkim raczej nie tak od razu) zmieni się ich kąt patrzenia na Ciebie.

 

Poczułeś się urażony? Przepraszam. Niestety taka jest prawda.

Edytowano przez Decaded
Literuffka
  • +1 3
Link do komentarza

Dec dobrze gada... Do piosenek Biebera nic nie mam, do jego wyglądu też nie (chociaż ani to, ani to mi się nie podoba, kwestia gustu [ale już do jego zachowania mam coś, bo jest burakiem <chociaż to mało powiedziane>]) . Do fanów jego piosenek też nic nie mam. Zawsze się dziwię hejterom tej osoby, po co aż tak nienawidzić Justina. Ale jeżeli te osoby co hejcą spotkały takiego samego fana jakim jesteś Ty to naprawdę nie dziwię się. Też bym wtedy wolała by ta osoba nie istniała. Ale nie lubię życzyć komuś śmierci z głupiego powodu. Ale nieważne.
Ludzie mają różne zainteresowania, ale ograniczanie się do jednej czy tam dwóch osób i mówić o tym BEZ PRZERWY? To dla mnie jest...smutne. Ja też miewam fazy na coś i mogę o czymś mówić w kółko, ale kurde, nie napierdalam o tym wszędzie gdzie tylko się da i nie wciskam wszystkim tego, mówiąc jakie to wspaniałe i że ktoś musi to kochać tak jak ja.
Czemu nie znajdziesz sobie kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o Twoim ulubionym twórcy? W końcu ma ponoć tak dużo tych fanów, więc dlaczego na siłę piszesz o tym ludziom, którzy za nim nie przepadają co najmniej?

Opamiętaj się w końcu, bo naprawdę nie lubię blokować. Nawet Cygnusa nie mam zablokowanego...

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...