Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jest ktoś kto jeszcze nie ma pary ?

Pozwól, że ja się za Ciebie pomęczę i postaram się wyjaśnić to i owo, Sakadetsu...

Otóż - bronies i pegasis - w tej rundzie walki będą przeprowadzane w systemie 2 vs 2. Dobieracie się w pary, aby wybrać do walki jedną z dwóch walczących ramię w ramię postaci... drugą wybiera wasz ludzki partner... całkowita ilość graczy to 4 - każdy wybiera jedną postać, nie więcej... wyraziłem się jasno, czy może coś nie teges? Jak coś to pytać, uzupełnię...

Edit:

Ustalone. Jestem w drużynie wraz z Redemptorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nadal są problemy z teamami więc podaje listę już gotowych i wolnych zawodników TEAMY: Redemptor,Plothorse Therinius,Darth Evill Bartis.matias(epic team XD) Domine.Warmen(team zamrażarek :D) MacTavish.BezimiennyKot1(DEmony i bogowie ciekawie) RedBalance12.cichy(Potęga piekła) Naruto5785.Shadowa(Moc anime) Avanidius El Sadzonka niezwyciezony1.Tarreth (nie wiem jak udało mu się go przekonać XD) Spinwide,Cahir Flutteryay,HoryPl Dashy,Verard Nightmare Trum,????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nadal są problemy z teamami więc podaje listę już gotowych i wolnych zawodników

TEAMY:

Therinius,Darth Evill

Bartis.matias(epic team XD)

Domine.Warmen(team zamrażarek :D)

MacTavish.BezimiennyKot1(DEmony i bogowie ciekawie)

RedBalance12.cichy(Potęga piekła)

Naruto5785.Shadowa(Moc anime)

niezwyciezony1.Tarreth (nie wiem jak udało mu się go przekonać XD)

Wolni

Goblin Avanidius Spinwide Cahir Flutteryay El Sadzonka HoryPl Dashy Verard Nightmare Redemptor Trum

ostatni termin jest do jutra. O godz 14 zamykam listę jeśli nadal będą wolni sam wam wybiorę partnerów

Saka, a ja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra czas się skończył oto brakujące teamy Spinwide,Cahir Flutteryay,HoryPl Dashy,Verard Nightmare Trum,???? jak widać brakuje jednego usera więc dodam 2 ze swoich zawodników(oczywiście ujawnię go podczas walki) żeby było sprawiedliwie Pierwsze starcie wieczorem,ale nie podam rotacji sami zobaczycie jak będzie walka(żeby było ciekawiej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał... ta walka drużynowa to ,,naprawdę coś". Jestem pod wrażeniem... wyglądało to realistycznie, było emocjonujące niemal do samego końca... tak, niemal. Moment, w którym Sasuke na swym orle zrobił co zrobił był rozbrajający. :rainderp: Edycja związana z zamieszczeniem drugiej walki: Hmm... zdaje mi się, że postać towarzysząca Madarze nie popisała się zbytnio aktywnością. Za to, gdyby mieć tyle powtórek w talii ile Yugi miał podczas tej bitwy - na pewno by nas zdyskwalifikowano. :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...