Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ciekawe... zwłaszcza, że - choć ja zadeklarowałem chęć wprowadzenia do gry Modelu Z, to później zgodziłem się na prośbę El Sadzonki wystawić do walki Omegę... no, powiem tyle - Omega jest tu raczej tym silniejszym, więc... Sadzonko - jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany - napisz, proszę. Spinwide: Jest postacią nastawioną na walkę w zwarciu. Nie tak jak Omega, posiadający umiejętności walki w zwarciu jak i na dystans, bez gustowania w którymkolwiek z tych rodzajów. Nie potrafi przez to także składać kobosów... Tyle. Owszem, Model Z efektownie odbijał się od ścian i (w tej walce - głównie w drugiej rundzie) używał swego podstawowego speciala, by unikać straszliwego ognia zwykłych ciosów Supermana. Sądzę, że z Gutsem byłaby to zupełnie inna bajka - zważ na krótki zasięg większości ataków Modelu Z. Pole rażenia miecza Gutsa wykluczyłoby go z gry - o ile ten nie dostałby się za pomocą wybycia ze ściany... sam nie jestem pewien jak by się to potoczyło. Obstawiłabym raczej wygraną Gutsa, ale... kto wie? Trza nam będzie to kiedyś sprawdzić, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... zwłaszcza, że - choć ja zadeklarowałem chęć wprowadzenia do gry Modelu Z, to później zgodziłem się na prośbę El Sadzonki wystawić do walki Omegę... no, powiem tyle - Omega jest tu raczej tym silniejszym, więc... Sadzonko - jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany - napisz, proszę.

Hmmm przyznam, że początkowo wyglądało to trochę jak moja dawna walka jako Jigglupuff z Itachi Uchicha. Superman jest w walce wręcz cienki jak dupa węża. Zresztą mam wrażenie jakby ten Model Z był leciutko niezbalansowany, czytaj OP.

Zróbmy sobie rewanżyk z Omegą, daję Supermanowi ostatnią szansę, jak się nie zachowa - idzie na emeryturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superman jest w walce wręcz cienki jak dupa węża.

Istotnym elementem było tu także to, że supcio był zdecydowanie większy i część jego cisoów przelatywała wysoko nad Giro... choć to itak nic w porównaniu z jego lotem nad moją postacią...

Zresztą mam wrażenie jakby ten Model Z był leciutko niezbalansowany, czytaj OP.

Oppressive/overpower? No nie wiem... po skontrastowaniu z Lucy, czy Uchichą wyjdzie zaledwie przeciętny... Goku zupełnie inną ligą.

Zróbmy sobie rewanżyk z Omegą, daję Supermanowi ostatnią szansę

Jak sobie życzysz. Będzie tak jak miało być... nie powiem - obawiam się o niego po zobaczeniu czystej siły ognia i pola rażenia Twego ,,latającego comba". Jako, że - w porównaniu do Modelu Z - Omega to raczej nieruchawa postać..

Edit:

No i nie powiem - to co robił Superman bardzo działało mu na rękę. Pchał się prosto na tę krótkodystansową postać... pod koniec dał sie nawet pod ścianę zagnać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - zdecydowanie Sakadetsu lubi robić niespodzianki co do tego, które wersje postaci wystawia do gry... nie powiem, żeby mi się to nie podobało, ale... :5jsSt:

Zaskoczyleś mnie także tym jak to obu postaciom dałeś bardzo wysokie obrażenia, po walce, w której obaj zadawali stosunkowo niewiele... no, pomijając, rzecz jasna, speciale Supermana.

możesz wyzwać uchihe czy Lucy zero problemu

Poprzez ciągłą styczność, niczym Twili z książkami... Zaczynam widzieć świat inaczej. :twilight3:

Niemniej jednak, moment z 1:00 do 1:05 mnie rozwalił... :rainderp: Nie żałuję ani trochę zmarnowania energii na tego speciala...

No i bezwzględnie muszę wspomnieć jak to podoba mi się kwestia tego, że Zero w tej wersji może utracić swoją broń, walcząc ze zmniejszoną skutecznoscią - jedynie za pomocą pięści i pistoletu - do czasu jej odzyskania... realistyczne to.

Komentarze do poprzednich walk:

Lucy&Alucard:

Kiedy zobaczyłem, że walka trwa mniej niż półtora minuty - uznałem, że znam zakończenie. Miałem rację... biedny Alucard, przyszło mu własną krwią się krztusić...

Pain&I-no

Czy mi się zdaje... czy prawie całą walkę ninja ten poświęcił na ładowanie chakry... po zakończeniu procesu ktorego, nie walnął żadnego ,,super-d*per-ultra-giga-speciala", tylko kontynuował obrywania aż do niepzytomności. Gosh... zapatrzyć się w kobietę...

Dodgers&Ulqiora

Mm... pomimo tego, że została przerwana, mogę rzec, że ciekawą postacią w mugenie okazuje sie być ten nasz kaczorek... no i wspomnę też, że cieszę się z faktu wzięcia aktywnego udziału w walce wręcz przez skrzydlatego.

Hulk&Hyoga

Oj, blondi - musiałeś mieć ustawiony naprawdę ostry handicap, by móc walczyć na równym poziomie z Hulkowatym... przeżyć tyle ataków... zlinczuj mnie, ale wiele więcej chyba nie dodam w tej kwestii. :rd9:

Yugi&Potemkin

Wielokrotne użycia karty Boga... Yugi przeszedł samego siebie.

Także w kwestii przyciskania do ściany biednego ogra.

A co do jego stylu wal.... zaraz. Czy mnie oczy mylą...?

1:21 - Yugi... co Ty do...? :twilightconfused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj.Mam 2 zastrzeżenia i teraz jestem pewien. Po I - serio masz dziwną wersję bo u mnie ten goku jest praktycznie nie do trafienia i robi takie combo, że mała bania. Po II - nie bierz postaci jak ten Bardock ponieważ one są z tego mugena co ten Kakarotoo, który potrafi zrobic Gogettę ssj4 2 2 sekundy maks, a ich ciosy zabijają prawie na hita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po I - serio masz dziwną wersję bo u mnie ten goku jest praktycznie nie do trafienia i robi takie combo, że mała bania.

A więc to ta~akie buty nam przygotowałeś? Hah, dobrze, że się sam przyznałeś. :rd9:

Mm... skoro już mamy miec rematch, to ja także poproszę o inną wersję Bardocka... tę widzę po raz pierwszy w życiu i muszę szczerze powiedzieć, że jest kijowa... :TWcU3:

Nie żeby ta, o którą mi chodziło była jakaś przebajerzona - ale jednak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powołać do mojej drużyny wojowników tzw "Queen Of Fairies"

Erza Scarlet!

http://oi47.tinypic.com/a23bde.jpg

Jednocześnie chcę rzucić Avanidiusowi wyzwanie. Jego dinozaur kontra Itachi Uchiha

Czy przyjmujesz wyzwanie?

http://www.scenicreflections.com/ithumbs/Itachi_Uchiha_wallpaper_Wallpaper_190ip.jpg

SPOKO-MOKO

Żadna OP postać mnie nie rusza. Chętnie z tobą powalczę moim gryzakiem

EWENTUALNIE, mógłbym wystawić Hitlera. Nie wiem jednak, czy się Saka zgodzi xD xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...