Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Skomentuję swoją walkę. 1 runda - Joker i Duke dali się pobić jak worki treningowe. Nie wiem czemu to miało służyć, ale nieźle kontrastuje z drugą rundą. 2 runda - Nie wiem. Ładnie ich pozamiataliśmy, ale od jakiegoś czasu Duke tylko stał i podrzucał sobie granat xD A Joker musiał wykańczać oboje przeciwników samemu, co zakończył w efektownym stylu, ognie, bombą i gustownym skokiem :3 3 runda - Chcieli się na odgryźć za poprzednią, gwałtownie ruszając do ataku. Joker ostudził ich zapał garścią bomb. Na deser pocisk z wyrzutni rakiet. Potem trochę rzezi, jedyne co po ty zobaczyłem to detonację bomby w wykonaniu Duke'a. Ament.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom jest ciekawym wyborem do Deadpoola :P. A co do reszty walk? Nie mam siły ich opisać, zresztą i tak Plothorse robi to najlepiej xd. Jedna walka która mnie zaciekawiła i to bardzo, była między Goblinem a TISS'em. Igniz rządzi, bardzo mocarna postać. Z kolei nie wiem co robi w mugenie Lelouch vi Britannia, on jest raczej taktykiem, a nie osobą walczącą w zwarciu xd. Tak mnie ta walka zaciekawiła, że... Goblinie wyzywam Cię na pojedynek. Dwóch na dwóch. Proponowana muzyka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Braeburn wyzywa mnie na pojedynek? DOSKONALE... Będziesz chyba najtrudniejszym przeciwnikiem jaki stanął mi na drodze do tej pory. Przyjmuje wyzwanie Braeburnie zwany pieszczoszkiem. Gdy cię pokonam, zostaną już tylko 3 osoby, które mogą się ze mną mierzyć. Co do podkładu nie uważasz, iż powinno być to coś żywszego i bardziej podniosłego a także oddające powagę sytuacji? Proponuje to:

http://www.youtube.com/watch?v=lNWR4j0aAl0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie komisarzu, nawet nie wiesz jak bardzo cieszy mnie Twój entuzjazm i zapał. Jednak najtrudniejszym przeciwnikiem ze wszystkich jesteś Ty ze swoim duetem. Rzekłbym niezwyciężonym duetem. Wracając jednak do podkładu, życzysz sobie żywszy, podnioślejszy i oddającego powagę? Twoja propozycja jest wyśmienita, ale krótka. Zapętlanie brzydko brzmi, więc może:

Ostateczną decyzje pozostawiam jednak Tobie. @down Zaiste świetna. Ma heretycka krew, aż wrze z podniecenia! Pozostaje czekać. Życzę powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...