Jump to content

[Zabawa] Walki Wieczoru

Sakadetsu
 Share

Recommended Posts

• Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże w końcu wygrana, gdyby Freeza przegrał to byłoby to już śmieszne. Koleś wysadzał planety jednym palcem nie wstając z swojego latającego cusia, przeżył rozcięcie na pół musiał wygrać z facecikiem bawiącym się gliną. - To kompletuje do końca i na 3 biorę Piccolo. Ekipa nie do pokonania (czyli wredny program nie da im wygrać) 1.Satan 2.Freeza (just get cooler YEahhhhhhhhhhhhhhh) 3.Piccolo

Dwie walki z bardzo zaskakującym przebiegiem, z tego co widzę? Raven&Michael Jackson vs Hercules&Seto Kaiba

Dobra.. inni zdążyli się wypowiedzieć na ten temat. Dodam tylko parę uwag. O tym na przykład jak to.. ludzie! Jacksona skurcz złapał. Parokrotnie w dodatku... ten to zdecydowanie nie lubi swej partnerki. O! Patrzcie! Od 0:51 po prostu odlicza czas do jej padnięcia. Słodko..

Hatsune Miku vs Drizzt Do' urden

Szczerze powiedziawszy - po pierwszej rundzie sądziłem, że całość skończy się w ten sposób. Drizzt wyjątkowo efektownie kontrował dystansowe ,,zagrywki" Miku przy pomocy swej wiernej pantery... niezależnie od końcowego wyniku, który w istocie był typowym ,,so close". Równie dobrze mogło się to skończyć inaczej, nie powiem... partia była raczej wyrównana - pomimo iż Drizzt zdecydowanie częściej używał speciali niż Miku... której coś chyba nie wyszło w 0:41, czyż nie...? 1:43 - no proszę, a jednak da się tym... czymś.. (kretem?)... trafić w ten sposób...

Deidara vs ImperaDor (?) Frieza

Nie, nie nie... Frieza, typ walczący głównie energią, nawala cały czas wręcz? Deidara używa notek wybuchowych, pomimo posiadania takiego zapasu wybuchającej gliny?

:facehoof: Może trochę za mało dynamiczna walka.. ale nie tym głównie razi.

Jeżeli chodzi o podkłady: Do pojedynku, o który prosił MacTavish (Vegeta&Trunks vs Omega&Model Z - wersja czarna) poproszę coś takiego:

Do najbliższej walki oficjalnej (do której to proszę Model Z w wersji czerwonej) proponowałbym coś w tym stylu:

Pierwsza runda wygrana bombami, bo Majklę podrygiwał jakby miał padaczkę i tylko tyle. Runda mogłaby się zakończyć szybciej, gdyby próbował atakować i był trochę wyższy. Obie moje postacie są na tyle wysokie, że większość ataków przelatuje nad wrogiem. Chociaż na początku myślałem, że przegram i będę musiał iść umrzeć, bo mnie jakiś gość od popu pokona xD Druga runda podobna. W skrócie nie była to walka najwyższych lotów, ale Duke chociaż nie jest już warzywem ^^ Jedyne co mi się podobało, to końcówka. Skok + odstrzał Dżeksona, potem 'taniec' xD

Tien koleś który był większym chłopcem do bicia od Krilana wygrał? Tego się nie spodziewałem.

Tak i to mówi ktoś, kto wystawiał do walki Herculesa... ^^

Ever3Tree, tym razem ci się udało wyślizgnąć od walki ze mną, ale raz rzucone wyzwanie musi się spełnić. :D

Solówa?

El sadzonka, jak najbardziej, zastanawiam się tylko czy wystawić GH czy dać mu odpocząć i rzucić do walki IM...

A, niech będzie Ghost Rider :cheese:

Share

Discord Server

Przydatne Linki

• Regulamin Forum
  • Ogłoszenia
  • Ekipa Forum
  • Złóż Podanie

Partnerzy

• For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie