Jump to content

Overwatch

The Silver Cheese
 Share

Recommended Posts

W niewielu skórkach złota broń pasuje jak ulał. :/ Przydałaby się jakaś srebna, bardziej biała.

No i Blizzard wkrótce doda złote skrzynki. Pytanie, gdzie i jak będą wykorzystywane. Moim zdaniem będzie się ją kupowało za punkty rywalizacji, a z nich będą wypadać przedmioty eventowe. :rainderp:

Moim zdaniem te złote skrzynki będą działać podobnie do epickich z HOTSa, czyli będą to skrzynki, które wypadają raz na 10 poziomów obok standardowych skrzynek i będą zawierać tylko przedmioty epickie i legendarne.

• Upvote 1

Wydaje mi się, że Kaplan potwierdził że nie będzie nic więcej za punkty rankingowe, bo chce by ludzie grali w rankedy dla rywalizacji a nie dla nagród. Przy obecnym stanie już i tak ludzie muszą abusować by dostawać durne punkty na głupie bronie, a co dopiero gdyby mogli za to skrzynki kupować...raczej te skrzynki i mam nadzieję będą co jakiś konretny lvl i posiadały obiecaną legendarkę, jak pisał Sosen. Ale wątpię by to co 10 lvl, jednak zbyt często a legendarek mimo wszystko dużo nie ma

Jest jeszcze opcja, o której mówią ludzie, że to skrzynki na powrót eventu igrzyskowego. Złote na wzór złotego medalu, w sumie to nie wiem jakie skrzynki były na ten event rok temu. 
Jest to teoria, którą przeczytałem na fp Blackwatch na fejsie, osobiście jestem za tym co Sosen z Perv pisali ^^ Co 25 poziomów skrzynka z gwarantowanym fioletem, co 50 poziomów gwarantowana legendarka.

Witajcie serdecznie, jestem tutaj trochę nowa. :aj:

Jestem totalnym noobem w Overwatchu, ale gra naprawdę mocno mnie wciągnęła. Tak sobie pomyślałam, że jeśli ktoś z Was chciałby pograć na luzie, a jest w stanie przełknąć moje beznadziejne akcje i słabą grę, to moglibyśmy pograć kiedyś razem. :) W grupie zawsze weselej, prawda?

Na loot z eventu urodzinowego niestety nie mogę narzekać, wypadła mi skóra do Mei i Bastiona. Jestem jednak zdruzgotana, nie uzbieram wystarczającej ilości pieniążków żeby kupić skin do D.Vy. :( Jest naprawdę cudowny, nie wiem dlaczego, ale przypomina mi konsolę Nintendo.

Dzień dobry, Liszka.

Chętnie z tobą zagram. I nie martw się, że jesteś nowa, z czasem jej się nauczysz. Mi ta gra służy jako zastępca TF2, w którego przegrałem ponad 1100 godzin. :rainderp:

Mój battletag: Lucas#22674.

Witam po długiej przerwie :D

Kto miał takie szczęście jak ja ?

592e8e6b085e3_tojestart.png.7097181fb31482b24d09933f4c86be93.png

No ale na koniec końców skończyło się na 3100+ :pbat:

Drop ze skrzynek przeciętny, dropi mi to czego nie chciałem czyli: bastion, mei, taniec do gengu i 76 :(

No dobra pijany taniec do 76 jeszcze ujdzie :D 

No i oczywiście filmik 

Spoiler

A jakie są wasze plany na przyszły sezon ? Ja już wiem jakimi postaciami będę grać a jakie rzucę w nie pamięć, też tak macie?

Edited by Niklas

Próbowaliśmy z Amolem jeszcze zbliżyć się do Diamentu w S4, ale bez powodzenia. Dwie przegrane beznadziejnie gry, spadek 50 SR i u mnie się zatrzymał licznik na 2707. 

Może się uda w S5.