Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
The Silver Cheese

Overwatch

Recommended Posts

Filmik prezentujący tworzenie nowej mapy Horyzont:

Spoiler

Mapka pojawi się w grze za tydzień, 20 czerwca.

Mała modyfikacja do tematu. Warto w sumie podać na początku tematu kto Overwatcha posiada (battletagi), co mogłoby ułatwić znalezienie ludzi do gry. Jak coś to podajcie to wstawię na początek tematu :giggle:.

technicznie był w Blackwatch i pomagał w szkoleniu Tracer, więc może się zakumplowali i Winston i Tracer poprosili go o pomoc?

2 minuty temu, Uszatka napisał:

Ciekawe co Genji robił tam z Tracer i Winstonem. 

Poczytaj fabułę Doomfista na oficjalnej stronie Overwatcha -> to co podałem w linku.

• Upvote 1

Testowałem Doomfista na PST i większych błędów w sumie nie ma, choć umiejki należy dopracować. Jego E jest dość dynamiczne, bo jak ktoś idzie w twoją stronę i castujesz E, to przy bliskiej odległości Doomfist go po prostu ominie i chybi. Shift + E to fajne combo i potrafi przemieścić Doomfista na większość wyższych platform jeśli te są w jego polu widzenia i kursor wskazuje obszar po którym może chodzić, bo jak chce się użyć E w czasie lotu i namierzysz barierkę to nie doleci i spadnie :crazytwi3:

I głupia sprawa z ultem. Jak są platformy i się z niej zejdzie w czasie ulta, to trzeba potem w tradycyjny sposób wejść na taką platformę, np. po schodach. Ale chyba tego nie zrobią inaczej, bo jak jest platforma, a pod nią wejście i ult będzie działał tak, że jak trafi na platformę to na tą platformę się przeniesie, a gracz chciał castować pod platformą, w jakimś pokoju to to już jest niestety lipa.  

17 minut temu, Lucas napisał:

Już się bałem, że zaczniecie narzekać na polską nazwę, Pięść Zagłady. :lunaderp:

Ci co narzekają są śmieszni, bo Blizzard sam tłumaczów prosi by tłumaczyli nazwy własne XD

11 godzin temu, Lucas napisał:

Już się bałem, że zaczniecie narzekać na polską nazwę, Pięść Zagłady. :lunaderp:

PJENŚĆ ZAGUADY™!

Śmieszki dnia: niektórzy wierzą, że Doomfist zakończy... dive metę!

3 godziny temu, Niklas napisał:

Śmieszki dnia: niektórzy wierzą, że Doomfist zakończy... dive metę!

A czemuż by miał według tych niektórych?

Ten film może się wam przydać do lepszego poznania Doomfist od strony jego zdolności względem innych postaci.

Spoiler