Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
The Silver Cheese

Overwatch

Recommended Posts

2 minutes ago, Niklas said:

A jak tam wam idzie zdobywanie osiągnięć w nowym wydarzeniu? :wow: 

Sobie z @Amolov zagraliśmy, w założeniu casualowo, poziom Experta i za drugim razem wyszło :rainderp: 

Na legendarny musimy zrobić takie samo zaskoczenie grze ;p

A co taka cisza się tutaj zrobiła? Jak tam ranking pod koniec sezonu? Ja byłam blisko diamentu, ale chyba nie uda mi się go wbić ;_; ale cóż, będzie tak czy siak złoty rewolwer dla Makri <3

Nie możecie się też doczekać eventu jak ja? Mimo że 4 skiny, które pokazali są obrzydliwe, to jednak tyle rzeczy ma przy tym wyjść jak siedzenie i śmiech dla Somry i Orisy, oraz tańczące emotki, oraz masa itemków, że tamte skiny tak nie bolą ^^

Czekam też w końcu na nowego cinematica.

Ale w oczekiwaniu słucham sobie najnowszej piosenki JT Machinima:

• Upvote 2

To już sezon się kończy? :drurrp: Also tak propo eventu... Ja tam czekam na siedzącą i tańczącą Sombrę, jakąś ładną skórkę i w sumie tyle. Chętnie obadałbym też nowe mapy, które mają wyjść i mam nadzieję, że rozróba będzie prezentowała poziom takiej Insurekcji, czy CTF, a nie poziom śnieżkowej bitwy Mei.

Edited by Sosna

Ciekawe czy jakieś postacie dostaną tańce narodowe. To  by było takie słodkie i cudowne <3 Albo wspólne, jak niektórzy mają wspólne spreje ^^

• Upvote 3

Spoiler

giphy.gif

Niech żyje planeta hakerów, i Overwatch! :wow:

Edited by Niklas

4 godziny temu Gryfeł napisał:

Gone in November, można?

A Overwatch wciąż za drogi ;) Może kiedyś... jak Blizzard zmądrzeje.

Blizzard zmądrzeje? O ile wiem Blizzard ma siedzibę we Francji. Kraju, gdzie walutą jest EURO. Dla nich obecna cena (19,99 za zwykły i 39,99 za Game of the Year) to grosze. Nie zmniejszą ceny tylko dlatego, że biedne polaczki mają słabą walutę :v 

• Upvote 2
  • Downvote 2

Jak tam wasze eventowe łowy? Ja ciągle poluję na skiny dla D.Vy, Lucio, Fary i Symmetry. Póki co dropią mi same tańce, ale też fajnie :squee:

4 minuty temu Uszatka napisał:

Jak tam wasze eventowe łowy? Ja ciągle poluję na skiny dla D.Vy, Lucio, Fary i Symmetry. Póki co dropią mi same tańce, ale też fajnie :squee:

Mam podobne dropy. Na razie zero legend :fluttersad:.

Mam jedynie taniec Torba, a tak same kwestie (są perełki) lub portrety. :/

Edited by Lucas

Przy obecnej płacy w Polsce lepiej może zapłacić podatki, kupić jedzenie, niż wydawać kasę na grę, która wcale tak dobra nie jest :) Overhype'nięta owszem.

Powtarzam: jak Blizzard zmądrzeje, wtedy zastanowię się nad kupnem tej gry. Mam jednak na wishliście dużo ciekawsze tytuły. Overwatch nie jest wcale taki specjalny. Zagrałbym, ale nie za taką cenę.

• Downvote 2

godzinę temu Gryfeł napisał:

Przy obecnej płacy w Polsce lepiej może zapłacić podatki, kupić jedzenie, niż wydawać kasę na grę, która wcale tak dobra nie jest :) Overhype'nięta owszem.

Powtarzam: jak Blizzard zmądrzeje, wtedy zastanowię się nad kupnem tej gry. Mam jednak na wishliście dużo ciekawsze tytuły. Overwatch nie jest wcale taki specjalny. Zagrałbym, ale nie za taką cenę.

Całą tę wypowiedź można podsumować w sumie jednym hasztagiem #nikogo

• Upvote 2
  • Downvote 2

tymczasowa promocja i tylko na wersję cyfrową i tylko w sklepie blizzarda

29 minut temu Sosna napisał:

tymczasowa promocja i tylko na wersję cyfrową i tylko w sklepie blizzarda

A to jednak poczekam.

4505 kredytów mam obecnie. Stać mnie na jednego skina, ale ciężko mi się będzie zdecydować :wow: Mam nadzieję, że do końca eventu, albo dropną, albo się nazbiera do tych 12 000, 9 000 chociaż. W sumie sporo jeszcze czasu. 

Z tym to zawsze najlepiej czekać do końca eventu. Bo a nuż akurat po zakupie wypadnie ci duplikat :v Chyba że nie wypadnie, jak w moim przypadku skórka dla Mercy z Insurekcji, wredne skrzynki :cyg: 

• Upvote 2

Wczoraj wpadły dwie legendy w jednej skrzynce. Myślę sobie "wow", a tu skin dla Zarii (ten zwykły), który jest ładny, ale no...nie gram nią, a poza tym event. Druga legenda natomiast to eventowy Bastion, który mi się nie podoba ;__;