Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
The Silver Cheese

Overwatch

Recommended Posts

mi z legendarek eventowych wypadła tylko dla soldata i ostatnio legendarna ilość gotówki. a z emotek to taniec Reina i Zarii

Wielu osobom, które widziałam pisały czy mówiły co im wypadło to mówią, że Soldier. Zastanawiam się czy niektóre skiny nie mają większej szansy na drop :v

może Blizzurd uznał, że skiny dla Soldiera, czy Zarii są tak brzydkie, że częściej wypadają? :drurrp: 

• Upvote 2

1 minutę temu Lucas napisał:

Mi się podoba Bastion. To przecież łazik pustynny.

W tym problem, że nie wygląda jak rzekomy łazik pustynny tylko jak jakiś basen xD

• Upvote 1

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

W tym problem, że nie wygląda jak rzekomy łazik pustynny tylko jak jakiś basen xD

Nawet w formie czołgu?

Te rurki wyglądają bardzo podwodnie. Co więcej, tak dziwnie zaginają się na "twarzy" Bastiona pod okiem, że wyglądają wprost jak ustnik do oddychania dla nurka, to ani trochę nie jest łazikowe :/

1 minutę temu Lucas napisał:

Nawet w formie czołgu?

Nawet. 

W ogóle mi się nie kojarzy z łazikiem w formie czołgu.

Zresztą w formie czołgu jest parę sekund.

• Upvote 2

W niewielu skórkach złota broń pasuje jak ulał. :/ Przydałaby się jakaś srebna, bardziej biała.

No i Blizzard wkrótce doda złote skrzynki. Pytanie, gdzie i jak będą wykorzystywane. Moim zdaniem będzie się ją kupowało za punkty rywalizacji, a z nich będą wypadać przedmioty eventowe. :rainderp:

Moim zdaniem te złote skrzynki będą działać podobnie do epickich z HOTSa, czyli będą to skrzynki, które wypadają raz na 10 poziomów obok standardowych skrzynek i będą zawierać tylko przedmioty epickie i legendarne.

• Upvote 1

W przypadku Overwatcha widzę te skrzynki jako raz na 100 lvl, bo przy 10 byłoby za często.

Edited by Lucas

Zobaczymy, jak będzie,  póki co wiadomo o nich tyle, że będą

Wydaje mi się, że Kaplan potwierdził że nie będzie nic więcej za punkty rankingowe, bo chce by ludzie grali w rankedy dla rywalizacji a nie dla nagród. Przy obecnym stanie już i tak ludzie muszą abusować by dostawać durne punkty na głupie bronie, a co dopiero gdyby mogli za to skrzynki kupować...raczej te skrzynki i mam nadzieję będą co jakiś konretny lvl i posiadały obiecaną legendarkę, jak pisał Sosen. Ale wątpię by to co 10 lvl, jednak zbyt często a legendarek mimo wszystko dużo nie ma

No powiedzmy, że byłoby to raz na 50 poziomów, bo co 10 to faktycznie za często, a co 100 poziomów jednak trochę za rzadko.

• Upvote 1

Anom, też myślałam o 50.

Ale serio, bym mocno się wkurzyła gdyby to była nagroda za rankedy. Jeszcze więcej abuserów by było...

• Upvote 1

Jest jeszcze opcja, o której mówią ludzie, że to skrzynki na powrót eventu igrzyskowego. Złote na wzór złotego medalu, w sumie to nie wiem jakie skrzynki były na ten event rok temu. 
Jest to teoria, którą przeczytałem na fp Blackwatch na fejsie, osobiście jestem za tym co Sosen z Perv pisali ^^ Co 25 poziomów skrzynka z gwarantowanym fioletem, co 50 poziomów gwarantowana legendarka.

13 minuty temu Paplok napisał:

Złote na wzór złotego medalu, w sumie to nie wiem jakie skrzynki były na ten event rok temu. 

Białe z logo Igrzysk.

Spoiler

fxDjQgR.png

• Upvote 1

No to okaże się za dwa dni, kiedy wystartuje sezon 5, czy złote skrzynie będą miały z rywalizacją związek.

Oby nie miały z nim związku, bo to byłoby zwyczajnie głupie

• Upvote 1

Witajcie serdecznie, jestem tutaj trochę nowa. :aj:

Jestem totalnym noobem w Overwatchu, ale gra naprawdę mocno mnie wciągnęła. Tak sobie pomyślałam, że jeśli ktoś z Was chciałby pograć na luzie, a jest w stanie przełknąć moje beznadziejne akcje i słabą grę, to moglibyśmy pograć kiedyś razem. :) W grupie zawsze weselej, prawda?

Na loot z eventu urodzinowego niestety nie mogę narzekać, wypadła mi skóra do Mei i Bastiona. Jestem jednak zdruzgotana, nie uzbieram wystarczającej ilości pieniążków żeby kupić skin do D.Vy. :( Jest naprawdę cudowny, nie wiem dlaczego, ale przypomina mi konsolę Nintendo.

Dzień dobry, Liszka.

Chętnie z tobą zagram. I nie martw się, że jesteś nowa, z czasem jej się nauczysz. Mi ta gra służy jako zastępca TF2, w którego przegrałem ponad 1100 godzin. :rainderp:

Mój battletag: Lucas#22674.