Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Wielbicieli Parówek


Sowenia

Nowa nazwa  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa dla parówek? :v

    • Parówkowa Grupa
      0
    • Parówki
      1
    • Parówy
      3
    • Stowarzyszenie wielbicieli parówek
      12
    • Parówkowicze
      0
    • Parówkowe rozmowy
      2


Recommended Posts

Gość Ziemowit
1 minutę temu PervKapitan napisał:

Chomiki napędzające forum nie wyrabiają

Znowu dominacja parówek. Ah jak zajebiście 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Rainbow Guitar napisał:

Ale przecież to Bóg powiedział, że takie związki nie mogą istnieć...

A lewactwo i tak się panoszy:burned:

Ale chyba nie jesteś za wpuszczaniem "uchodźców" i za aborcją, prawda?

Bo jeśli nie jesteś, to spoko.

Już masz u mnie minusa, koleś. Sama mam biseksualne porywy, ale wolę się z tym nie obnosić, ba nawet jestem niepewna swojej orientacji bo trudno oceniać nie mając za sobą ani stosunku ani jakiejkolwiek relacji romantycznej. I nie popieram uchodźców, KOD-u, przesadzonego multi - kulti, i tym podobnych. Nawet trudno mi zaakceptować trans, no ale jakoś toleruję, chociaż naciągane to jest. Patriotką jestem i to mocną, ale gardzę ONR - em, ludźmi Kaczyńskiego i neonaziolami.

I jestem jakoś wierząca. Co prawda bliżej mi do deizmu, ale sam Bóg jest dla mnie wartością. 

A aborcja... Popieram. Kobieta mająca urodzić albo z gwałtu, albo dziecko z dysfunkcjami delikatnie mówiąc nie jest  chętna. Poza tym, jak ledwo co zapłodnioną komórkę lub maksymalnie trzeci miesiąc płodu można nazywać człowiekiem, skoro i tak aż do 7 miesiąca ciąży nie reaguje na ból...

 

I sorki za spóźnienie i wznowienie dramy.

Edytowano przez Selenium
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Rainbow Guitar napisał:

Patriotyzm jest teraz tylko modą...

A z resztą, razem z @Uszatka zakończyliśmy już ten temat. I żeby było jasne -  ie toleruję tego, ale nie zamierzam nikogo dyskryminować.

Przyznaję rację.

Też wkurza mnie udawany patriotyzm, a przede wszystkim wykorzystywanie go do osiedlowych  wojenek.

Przyjdzie taki typowy Seba, ubierze się w bluzę patriotyczną, i wykorzysta to by przywalić każdemu kto mu się nie podoba.

A wracając do tematu parówek, widział ktoś reklamę Berlinek? Jedna z niewielu reklam która mi przypadła do gustu <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 minuty temu Selenium napisał:

Przyznaję rację.

Też wkurza mnie udawany patriotyzm, a przede wszystkim wykorzystywanie go do osiedlowych  wojenek.

Przyjdzie taki typowy Seba, ubierze się w bluzę patriotyczną, i wykorzysta to by przywalić każdemu kto mu się nie podoba.

A wracając do tematu parówek, widział ktoś reklamę Berlinek? Jedna z niewielu reklam która mi przypadła do gustu <3

Tak. Ta z kiełbasami, też spoko:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

Nie, ale widziałem reklamę Heinekena, śpiewają tam Bohemian Rhapsody.

Sama się zdziwiłam jak to usłyszałam.

Ale Queen ma dużo reklamowych przeróbek, chociażby nawet Dacia Duster.

Edytowano przez Selenium
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Rainbow Guitar napisał:

Popularny zespół. Widziałem też reklamę, nie pamiętam już czego, i tam muzyka w tle przypominała mi Highway to Hell

 

 

Zarzutka z reklamowych piosenek. Chyba z Tyskie, ale nie wiem.

Polecam alt - J.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Uszatka napisał:

I tak najbardziej powalone to są japońskie reklamy :rainderp: Ale mi się to podoba i szkoda, że Polacy nie mają takiego humoru. 

Polacy nie mają humoru? Jak chcesz, to poznam Cię z moim wujkiem i z moimi kolegami, w pięć minut zmienisz zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

Polacy nie mają humoru? Jak chcesz, to poznam Cię z moim wujkiem i z moimi kolegami, w pięć minut zmienisz zdanie.

 

2 minuty temu Uszatka napisał:

szkoda, że Polacy nie mają takiego humoru.

 

Czytanie ze zrozumieniem towarzyszu :aj5: Musisz je dopracować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

Polacy nie mają humoru? Jak chcesz, to poznam Cię z moim wujkiem i z moimi kolegami, w pięć minut zmienisz zdanie.

W sensie, że humoru w typie japońskiego.

I fakt, japońskie reklamy niszczą system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
29.05.2016 at 17:12 Uszatka napisał:

I tak najbardziej powalone to są japońskie reklamy :rainderp: Ale mi się to podoba i szkoda, że Polacy nie mają takiego humoru. 

Moim zdaniem to dobrze, że nie mamy. Wystarczą mi reklamy, w których po wypiciu soku dzieciak ma halucynacje, a matka ma zwidy widząc pingwina łażącego za synem. Pomijam już reklamy maszynek do golenia, w których kobieta goli ogolone nogi, a facet goli się w spowolnionym tempie :TaTds:A wracając do parówek...

 

Parówki na grilla! Parówki to jedyna słuszna wędlina na grilla:enjoy:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Triste Cordis napisał:

w których kobieta goli ogolone nogi

Naprawdę wolałbyś oglądać obrzydliwe, owłosione kobiece nogi? Cóż, ja tam nie lubię jak jem obiad i są reklamy o grzybicy pochwy, tak też wolałabym nie oglądać owłosionych kobiecych nóg. A wydaje mi się, że dla mężczyzn jeszcze bardziej jest to odpychający widok :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...