Jump to content

Stowarzyszenie Wielbicieli Parówek


Sowenia
 Share

Nowa nazwa  

18 members have voted

  1. 1. Która nazwa dla parówek? :v

    • Parówkowa Grupa
      0
    • Parówki
      1
    • Parówy
      3
    • Stowarzyszenie wielbicieli parówek
      12
    • Parówkowicze
      0
    • Parówkowe rozmowy
      2


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Ziemowit
4 godziny temu Uszatka napisał:

Ja zjem 3 parówki i jestem najedzona. No w porywach 4 :spike: 

Ja również :D

3 godziny temu Twisterrrrrek napisał:

Ja zjem 6 i nie jestem najedzony :v

 

PARÓWKOWYM SKRYTOŻERCOM MÓWIMY NIE!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ziemowit
Właśnie teraz Twisterrrrrek napisał:

Już widzę ból tyłka Ziema XD

Z szacunkiem do szefa to raz, kilka osób może potwierdzić, że do mnie warto mieć szacunek między innymi właśnie elita ( @Selenium v.2 @Uszatka @Rainbow Guitar @Mates @Zexel)

A dwa to, że sztuką nie jest zjedzenie 10000000000000000000000000000000 parówek w chwilę, a delektowanie się ich ukrytym smakiem. Ja jak zjem trzy czuję się jak bym zjadł 19, bo się nimi delektuję, a nie jak ty kmiotku. Lepiej zjeść trzy i poczuć ich smak, niż zjeść 19 i nic nie poczuć.

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie teraz Ziemowit napisał:

Z szacunkiem do szefa to raz, kilka osób może potwierdzić, że do mnie warto mieć szacunek między innymi właśnie elita ( @Selenium v.2 @Uszatka @Rainbow Guitar @Mates @Zexel)

A dwa to, że sztuką nie jest zjedzenie 10000000000000000000000000000000 parówek w chwilę, a delektowanie się ich ukrytym smakiem. Ja jak zjem trzy czuję się jak bym zjadł 19, bo się nimi delektuję, a nie jak ty kmiotku. Lepiej zjeść trzy i poczuć ich smak, niż zjeść 19 i nic nie poczuć.

 

Przepraszam szefie :D

Delektuję parówki, tylko mi to tak szybko mija, że muszę brać kolejną, bo bez ich smaku, życie dla mnie jest bez sensu całkowicie :D I tak się składa że znikają ze stołu szybciej niż się pojawią.

Nie zrozumiecie mnie :rainderp:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Koszmar! Tragedia! Katastrofa!

Wrażliwe osoby - nie czytać!

Spoiler

Naprawdę?

Spoiler

Ostrzegam! To boli!

Spoiler

Serio nadal tak chcesz?

Spoiler

No dobra...

Spoiler

Tylko nie mów, że ostrzegałąm.

Spoiler

Bezapelacyjnie.

Spoiler

Dziś południe - wizyta w Auchanie z moją stukniętą rodzinką. Patrzę - cały wieeelki regał pełen parówek. Znalazłam Berlinki wersja XXXL - jakieś 20 parów w opakowaniu. Ale nie o to chodzi...

Wracając do tematu; odwróciłam opakowanie i wczytałam się w etykietę z składnikami. Nagle patrzę - jak byk stoi:

Spoiler

BERLINKI: KIEŁBASA WIEPRZOWA HOMOGENIZOWANA PARZONA W OSŁONCE NIEJADALNEJ.

Przerażona desperacko przeszukałam cały regał. Wszędzie kiełbasy! Wszęęęędzie!

Spoiler

Z drugiej strony, już sobie to wyobrażam:

Spoiler

Kiełbasa wieprzowa homogenizowana parzona w osłonce niejadalnej [Wątek nieformalnej Elity Kiełbasowo wieprzowo homogenizowanej parzonej w osłonce niejadalnej] :crazytwi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...