Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Arjen

Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.

Recommended Posts

23 minutes ago, Sosna said:

lol nikt nie chce gier? :v

Ja ostatecznie nawet nie wiem czy coś wygrałem :drurrp:

tak samo :v ja jestem 3 więc jeszcze jedna osoba jest przedemną. Czekamy Na Reedmana :v

Ale jak co Savage Lands. Dlaczego?

Space Enginners mam.

Shelter 2 mam choć udostępnione. 

Ta trzecia gra mnie nie kręci.

Więc pozostaje Savage Lands :v

Dobra to trzy gry już rozesłane, zostały jeszcze dwie :v

Jakie gry zostały? Widzę, że z listy zostało tylko Tharsis, a piszesz, że są jeszcze dwie. Co jest jeszcze?

EDIT. Dobra, już doczytałem. Jakoś żadna z tych gier nie zwróciła mojej uwagi, więc wezmę tę, która zostanie.

Edited by Bronek

ok czyli dla @Bronek został Tharsis a co do głównej nagrody to @Onyx czekam maksymalnie do końca przyszłego tygodnia a jak się nie zdecudujesz to przepadnie :v

Ok. Czyli sprawę wszelakich nagród w evencie mam już z głowy, czyli uznaję całość za zakończoną. Jakby ktoś chciał zorganizować drugą edycję to hmmm... zasadniczo byłbym skłonny pomóc. Chyba że organizatorem będzie Arjen to wtedy wziąć udział mogę ale współorganizować już nie :v. Temat zostawię do jakiejś dyskusji czy coś ale za jakieś dwa tygodnie zamknę i niech sobie wisi. Dziękuję raz jeszcze wszystkim, który postanowili wziąć w tym udział i w sumie do następnego :giggle:

@Sosna

Do następnej edycji :D

Miejmy nadzieję, że ktoś się zgłosi by wystawić pieniądze na pizzę, znajdzie czas na organizację, będzie mieć cierpliwość w czekaniu na lud i nadzieję na zebranie wystarczającej liczby osób :drurrp:

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

Jeśli wyjdzie kolejna edycja to przydałoby się jakoś lepiej ją rozgłosić. O ile pamiętam to ja dowiedziałem się przez Arjena. :P

Szerzej rozrekamować? Hue informacje o tym evencie dość często zamieszczałem na fanpejdżu na pejsbuku, dodatkowo jakieś pół roku wisiała informacja na górze każdej strony forum, do tego jak pojawił się aplet do ogłoszeń na głównej to tam też informacja wisiała dobre dwa miesiące.... Niby jak szerzej to rozreklamować? :v

4 godziny temu Sosna napisał:

Niby jak szerzej to rozreklamować?

Pozostaje jeszcze rozsyłanie PW i maili do wszystkich zarejestrowanych na forum :kappa: 

@Sosna A, to sorki. Pewnie sam nie zwracałem uwagi.

Zdziwiło mnie to ponieważ gdy szukaliśmy osób do Paladinsów na shoutboxie to dwie osoby chciały grać, ale nie wiedziały o tym turnieju.

No to się nie dziwię, że uważacie, że był słabo rozreklamowany, skoro nikt nie zwraca uwagi na to, co jest nad każdym tematem na forum i na to, co jest na stronie głównej :drurrp:

2 hours ago, Sosna said:

No to się nie dziwię, że uważacie, że był słabo rozreklamowany, skoro nikt nie zwraca uwagi na to, co jest nad każdym tematem na forum i na to, co jest na stronie głównej :drurrp:

To może poza tym, że napiszesz, że taki "konkurs" jest, to jeszcze napiszesz co się w trakcie niego gra? Może wtedy więcej ludzi będzie chciało wziąć udział. No i następnym razem lepiej już mieć listę gier gotową przed rozpoczęciem eventu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...