Jump to content

My little pony the movie

Recommended Posts

Jakie macie oczekiwania względem nadchodzącego filmu pełnometrażowego z naszymi kucykami w roli głównej ?

Tych którzy przenieśli sie w czasie i juz widzieli prosimy o nie spojlerowanie :party:

image.jpg

Edited by Jakubix PL

5 minut temu Jakubix PL napisał:

Hmmm wiesz chyba nikt go jeszcze nie widział :-::ppshrug:

Dlatego pytanie zawarte w tym wątku nie ma sensu :ppshrug:

Gdybyś zapytał może czego oczekujemy po tym filmie, to byłoby inaczej. Ciężko wyrazić opinię na temat czegoś, czego jeszcze nie ma.

• Upvote 3

19 minut temu Mates napisał:

Ja czuję sztosa! Nawet pójdę na to do kina, jak będzie u nas w Heliose ^^

Ja mam plan żeby w czasie premiery filmu, przed seansem zobaczyć kto stoi przed salą, czekając na film. Może odkryje jakiegoś broniacza ^^.

Edited by Pawiosław
  • Upvote 4

Właśnie teraz Pawiosław napisał:

Ja mam plan żeby w czasie premiery filmu zobaczyć, przed seansem zobaczyć kto stoi w czekając na film. Może odkryje jakiegoś broniacza ^^.

Ja miałem iść na RR, jak leciało u nas w kinie, ale nie poszedłem... Nie byłem jeszcze wtedy w fandomie... Tylko oglądałem. Teraz to [email protected]@@@ mam na to, że sala będzie przepełniona małymi dziewczynkami :P

• Upvote 2

2 minuty temu Mates napisał:

Ja miałem iść na RR, jak leciało u nas w kinie, ale nie poszedłem... Nie byłem jeszcze wtedy w fandomie... Tylko oglądałem. Teraz to [email protected]@@@ mam na to, że sala będzie przepełniona małymi dziewczynkami :P

Ja jeszcze takiej wyjebki nie mam ;-;. Gimnazjum, u know ;-;

Normalnie idź. Jak ja normalnie jak jadę np. autobusem oglądam że jakieś rzeczy z MLP ... Założę się, że dużo osób z tyłu widzialo xdd jak byłem na High School Musical 3, to pójdę też na kucyki xd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

2 minuty temu Mates napisał:

Normalnie idź. Jak ja normalnie jak jadę np. autobusem oglądam że jakieś rzeczy z MLP ... Założę się, że dużo osób z tyłu widzialo xdd jak byłem na High School Musical 3, to pójdę też na kucyki xd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Łatwo ci mówić. Po prostu "idź" :v. Szczerze nie mam żadnej potrzeby, żeby mówić o tym komukolwiek. Jest dobrze, tak jak jest :dunno:

Film jest świetny. Oglądam trzeci raz - tym razem na Blu-ray. Cieszę się, że w końcu wydawcy ruszyli głową i dostrzegli osoby starsze. Wersje językowe to: dubbing, napisy oraz uwaga - lektor! Jest tylko jedno "ale". Co im strzeliło do łba, żeby wybrać Tomasza Knapika? :crazytwi2:

PS. Discorda dubbinguje Pazura. 

Spoiler

Nie podoba mi się, że trochę "zgapili" z Władcy Pierścieni. M6 ma zniszczyć "element chaosu". Oczywiście najważniejszą rolę odegra Spike. 

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 3

2 minuty temu Triste Cordis napisał:

Film jest świetny. Oglądam trzeci raz - tym razem na Blu-ray. Cieszę się, że w końcu wydawcy ruszyli głową i dostrzegli osoby starsze. Wersje językowe to: dubbing, napisy oraz uwaga - lektor! Jest tylko jedno "ale". Co im strzeliło do łba, żeby wybrać Tomasza Knapika? :crazytwi2:

PS. Discorda dubbinguje Pazura. 

HALO proszę nie psuć innym filmu tymi spojlerami typu kto kogo grał niech poczekają lk4x61.jpg

• Upvote 1

28.04.2016 at 22:52 Jakubix PL napisał:

8 Gb pamieci RAM 

1000 gb wolnego miejsca na dysku  

Windows 11.5 

Geforce GTX19381 

Paszport Polsatu :party:

Hmm... Chodzi ci zapewne o "egranizację". W jakim ty świecie żyjesz? W 2016 czy co? :crazytwi2:

Zalecane to:

64Gb RAM

100 "giga" na dysku (tylko i wyłącznie SSD)

Windows 11 Service Pack 4 (Win 10 i 8.1 wspierane, ale w trybie zgodności)

Karta graficzna z 32 "giga" pamięci. Zintegrowane będą płakać o litość

Paszport Polsatu - to akurat się zgadza :)

Za produkcję będzie odpowiadać CDP Red. Otwarty świat i w ogóle. 

A tak na serio. Ten temat (pomijając off-top) powstał zbyt wcześnie. To tak jak z ósmym epizodem Gwiezdnych Wojen. Same domysły, spekulacje, a reżyser dla jaj dolewa oliwy do ognia xD "Luke będzie nauczał Rey" - to dopiero "wyciek" :lol:

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 1

Niedawno odbył się PonyRadioCon w Rosji, gdzie swoją oficjalną prezentację miało Hasbro, zostało tam zdradzone trochę informacji na temat nadchodzącego filmu.

Na YT pojawił się również filmik z tej prezentacji. > https://youtu.be/snb2PZqik04

Najważniejsze wzmianki z tego filmiku (UWAGA SPOILERY)

Spoiler

- Niektóre postacie ulegną "zmianom",

- Pierwsze pięć minut prezentacji skupia się na tym, jak dobrze marka MLP się trzyma,

- Początkowo film miał mieć premierę 3 Listopada 2017 roku, ale wychodzi na to, że premiera może zostać przesunięta na lato 2017,

- Spike pojawi się w filmie,

- "Niczym Władca Pierścieni, ale z kucykami."

- Equestria będzie miała kłopoty, pojawi się dużo antagonistów,

- W pewnej części filmu główni bohaterowie przemienią się w inne stworzenia,

- Nasze kuce będą zmuszone do podróży poza granicami Equestrii, odwiedzą straszny, obcy świat,

- W tym świecie ujrzymy m.in. piratów i hipogryfy,

- Masa nowych piosenek,

- Film zaczyna się przygotowywaniem zaproszeń na imprezę przez Twilight i Spike'a,

- Piosenka jakiejś "nowej, super" gwiazdy zostaje przerwana przez nagłe kłopoty, kucyki zostaną schwytane i porwane,

- //Ktoś z widowni zapytał czy obrazki na prezentacji są z filmu - Nie są//

- Kucyki przemienią się w syreny, ta przemiana będzie "konieczna",

- Kuce będą szukały pomocy u tych, którzy zmierzyli się już z tymi "złymi",

- Odwiedzą podziemne królestwo, porozmawiają z mieszkającymi tam kucykami wodnymi,

- Wokół głów kucyków wodnych unoszą się śmieszne bańki powietrzne.

//Oryginalny przekład z rosyjskiego na angielski: Zejgar

Dodatkowe zdjęcia z prezentacji: http://www.equestriadaily.com/2016/05/possible-my-little-pony-movie-slides.html

• Upvote 3

• 2 months later...

Pojawiło się trochę nowych informacji (niektóre już dawno), które pewnie większość już widziała, ale przydałoby się je zebrać w jednym miejscu:

- logo filmu

FINAL_LOGO_Merged.jpg

- data premiery w USA to 6 października 2017

- w filmie prawdopodobnie nie będzie Discorda

Capture.JPG

- pojawi się nowa postać, Songbird Serenade, w którą wcieli się Sia, i być może będzie wyglądać tak (a może jest to tylko OC piosenkarki, nie wiadomo):

ss%2B%25282016-07-22%2Bat%2B09.06.14%252

- pojawił się oficjalny Twitter filmu (https://twitter.com/MLPMovie), na którym, jak na razie, nic ciekawego nie ma

• Upvote 1

Pozostaje tylko czekać,mam nadzieje,że to nie będzie tak jak z EQG,nie chce kolejnej serii filmów co roku.( do EQG nic nie mam).Nie ukrywam,że jak będą pieniądze to pofatyguje się i ruszę swoją tłustą dupę do kina.

2 godziny temu pepeh napisał:

Pozostaje tylko czekać,mam nadzieje,że to nie będzie tak jak z EQG,nie chce kolejnej serii filmów co roku.( do EQG nic nie mam).Nie ukrywam,że jak będą pieniądze to pofatyguje się i ruszę swoją tłustą dupę do kina.

A ja z kolei mam nadzieję, że będzie tak jak z EqG i dostaniemy po jednym filmie co roku ^^ *zachłanność i nienasycenie bardzo*

29.07.2016 at 16:42 Uszatka napisał:

A ja z kolei mam nadzieję, że będzie tak jak z EqG i dostaniemy po jednym filmie co roku ^^ *zachłanność i nienasycenie bardzo*

W sumie to masz po części racje w sumie i mogłoby być to dobre,że co roku ale tylko w tedy kiedy by nie było robione na odwal się.

• 2 months later...

http://www.equestriadaily.com/2016/10/my-little-pony-season-7-officially.html

Poznaliśmy gwiazdy filmu:

- Uzo Aduba (Orange is the New Black)
- Emily Blunt (Into the Woods, Gnomeo & Juliet)
- Kristen Chenoweth (Rio 2, The Peanuts Movie),  
- Taye Diggs (Murder in the First and Best Man Holiday), 
- Michael Pena (Ant-Man, The Martian)
- Liev Schrieber (Ray Donovan and Spotlight)
- Sia. (Pop Star)

• Upvote 1