Skocz do zawartości

Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Selenium napisał:

A Mourinho to w jakiejś reklamie obecnie występuje :)

Poza tym, ten blok reklamowy - Lewy, Lewy, Krychowiak, Nawałka, Lewy xD

Mourinho podobno przypodobał sobie Toniego Kroosa i Pogbę za Paula ponoć są gotowi złożyć 97mln, także Mourinho chce tego mistrza. (źródło: Skysports) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zaskoczenie, ale nie takie wielkie, jak mogłoby się wydawać. Anglia grała straszną padakę w grupie - i to mimo, że miała najsłabszą grupę na Euro. Dlaczego Walia jest w ćwierćfinale? Bo w 1/8 trafiła na P. Irlandię, także jedną z najsłabszych drużyn na Euro, a wyszła z tej samej grupy, co Anglia - grupy zdecydowanie najsłabszej na Euro )co prawda nie na papierze, ale w rzeczywistości już tak). Dzisiaj Islandia zweryfikowała poziom Anglii, Belgia w ćwierćfinale pokaże Walii, gdzie jej miejsce i będzie potykać się z Polszą w półfinale. A o poziomie Polszy może powiedzieć fakt, że Islandię rozbiła 4:2, a Islandia wcale nie grała wtedy źle, nawet myślę, że grała na podobnym poziomie, jak dzisiaj, tyle że trafiła na 3x silniejszego przeciwnika. Myślę, że Anglia z dzisiaj przegrałaby zresztą mecze z większością drużyn na Euro, na pewno pomijając Upainę i Rassiję, ale poza nimi wszyscy inni by ich roznieśli. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...

Piszę to teraz, autentycznie ze łzami w oczach. Smutno mi, ale dziękuję za te piękne mecze, i za walkę do końca. Szkoda mi Błaszczykowskiego, bo teraz największy hejt poleci w jego stronę, pomimo ,że to dzięki bramkom Kuby jesteśmy, a raczej byliśmy w 1/4.

Oczywiście będę oglądać dalej, i mam nadzieję, że ktoś porządnie skopie tyłek CR7, bo wręcz absurdalne jest to, że zaszli tak daleko nie wygrywając ani jednego meczu, no ale piłka rządzi się swoimi prawami.

Jeszcze raz dzięki, a teraz pozostaje mi kibicować Islandii i Niemcom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milik chodź raz trafił xD. jaby karnego chybił po tych pudłach w portugalską bramkę to memy internetowe nie dalyby mu spokoju do następnego euro.

Błaszczykowski raznie trafił, szkoda że akurat teraz. Jednak widać, że jest doświadczony. Niestety nie ma już tego refleksu co młodsi

Można się jedynie pocieszać, że możemy być dumni z reprezentacji o raz pierwszy od wielu mistrzostw europy, zaszli tak daleko że aż sam się zdziwiłem. szkoda bo jakbyśmy na walię trafili może wbiłoby sie potem 3 miejsce jakims cudem, ale było minęło.

 

A i oczywiście. Kto wygra euro :D? - Ten kto da więcej hajsu UEFA

 

E tam i tak Islandia i walia rozjebią wszytko

 

360 tysięczny naród dowalił Anglię (53mln sama anglia oczywiście) to się nazywa klasa.

3 milionowa Walia też dowaliła Anglię

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało..." nabrało nowego znaczenia. W tym przypadku to nie prześmiewcza "śpiewka", a raczej swego rodzaju podziękowanie za taki sukces i emocje. No dobra... stało - odpadliśmy, ale nie przegraliśmy z byle kim i byle jak. Ekipa walczyła do upadłego, jak równy z równym. Może gdyby Błaszczykowski nie strzelał karniaka byłaby szansa? W końcu był kompletnie "wypompowany". Także - dzięki za emocje. I "nic się nie stało": walczyliście i przegraliście z klasą.   

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Triste Cordis napisał:

"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało..." nabrało nowego znaczenia. W tym przypadku to nie prześmiewcza "śpiewka", a raczej swego rodzaju podziękowanie za taki sukces i emocje. No dobra... stało - odpadliśmy, ale nie przegraliśmy z byle kim i byle jak. Ekipa walczyła do upadłego, jak równy z równym. Może gdyby Błaszczykowski nie strzelał karniaka byłaby szansa? W końcu był kompletnie "wypompowany". Także - dzięki za emocje. I "nic się nie stało": walczyliście i przegraliście z klasą.   

 

To prawda, to był świetny mecz, chociaż ten gol dla Portugalii to było takie szczęście - przeleciała koło 3 obrońców i piłka niemalże by była obroniona przez Fabiańskiego. Tak czy siak daliśmy z siebie wszystko i czekamy na kolejne zwycięstwa w przyszłości :twilight2:.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze, mecz mi się podobał do drugiej połowy, kiedy nasi  grali zdecydowanie lepiej. Fajnie, że wreszcie doszli do czegoś, a nie do domu po trzech meczach. Jakoś nie dotknęła mnie ta porażka, bo chociaż  mogłem pooglądać miny i prawie płacz żelusia i Pepe, przewracającego się od fali powietrza. 

Może gdyby na karne został zmieniony bramkarz, a Milik dużo wcześniej to udałoby się coś ugrać, ale nie ma co gdybać. Zawodnicy wreszcie udowodnili kibicom, że mają komu kibicować i z tego się cieszę.

Powodzenia za dwa lata, może Milik się wyrobi i wreszcie będziemy mieli w miarę mocny atak, którego bardzo nam na tym turnieju  brakowało.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...