Skocz do zawartości

Spis pre readerów i korektorów .


Wilk11

Recommended Posts

Nie wiem czy dobry dział , ale wiem że czegoś takiego *chyba* nie było . Dobra do rzeczy . Niektóre osoby na forum , w tym ja , piszą różnego rodzaju FF . Niestety kilka , w tym ja , nie umieją szukać pre readerów i korektorów . Więc może zrobimy listę *ewentualnie* chętnych osób . Jeśli ktoś chętny to pod tym wątkiem napisze np.: Korektor Korektorzy : 1. Pesgenu 2. Tomasz96 3. posealor 4. Bellamina 5. Estherenn. 6. niezwyciezony1 7. MasterOFPonies 8. Green 9. AppleminePL 10. Testar 11. Sliver 12. Black Lighting 13. Szymon39 14. Myhell Pre Readerzy : 1. Pesgenu 2. Tomasz96 3. Bellamina 4. Estherenn. 5. Nyja Xores 6. MasterOFPonies 7. AppleminePL 8. GamerLuna 9. Testar 10. Sliver 11. Myhell

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Temat nikomu nie robi krzywdy, ale wątpię, żeby ktoś się zgłosił. Korekta to (przynajmniej moim zdaniem) niewdzięczne i niezbyt interesujące zajęcie, nawet jeśli poprawiasz ciekawe fiki. To autor musi szukać korektorów, tak było, jest, i nic tego nie zmieni. Pytaj na SB/czacie, ktoś ci na pewno będzie mógł polecić kogoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się jako chętny. Proszę o zapisanie mnie do obu grup - mogę być zarówno pre-readerem, jak i korektorem. Dlaczego proszę? Umiem wyszukiwać błędy stylistyczne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe i każde inne. No i lubię dbać o czystość polszczyzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

nie wiem czy można, ale jestem Pre readerem u Crusiera i Korektorem u Dallaka więc jak ktoś będzie chciał pomocy w to pomogę Ps. u Crusera nie jestem wymieniony w obsadzie bom dopiero pomagał przy ostatnich rozdziałach Past Sins jak i pomagam przy Not Alone (już sam bez pomocy Gravisa) Kto chce może mnie dodać do listy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zgłaszam się jako osoba potrzebująca korekty. Ortografia akurat nie należy do moich mocnych stron (uświadomił mi to dopiero internet :D).

Linki do Fanficków mam w sygnaturze niżej. Za wszelką pomoc, nie tylko przy ortografii byłbym dozgonnie wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...