Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witaj! Podobne upodobania co do muzyki i literatury mamy. Malować też lubię, mimo tego, że w tym zakresie talentu nie mam. No i Flutter też w moim prywatnym rankingu zajmuje jedno z czołowych miejsc. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że dzisiejszy odcinek zmotywował kolegę eeyore ;-]

No to i ja się przedstawię. Kamil, rocznik 86'. Fan dobrego anime, i filmów SiFi. Świerzy Brony.

Pony personality test pokazuje mnie jako mieszanka Fluttershy i Twilight. Ulubiony kucyk z Mane6? Wszystkie są super! Każdą za coś lubię.

Obecnie mieszkam w Warszawie, ale bywam w weekendy w Kielcach. Nie pogardzę żadnym spotkaniem ( byle dalej od klawiatury).

Słucham wszystkiego co niesie ze sobą emocje w melodii, od folku i rocku po metal i techno.

No tyle chyba wystarczy, witajcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czas na mnie. Why the heck not. Aleksander, rocznik 96' z Katowic. Brony od...no już jestem od jakiegoś czasu. Aż się zapomniało. ;) Poza kucykami interesuję się programowaniem i pisaniem różnych tekstów (fanfiki, teksty do piosenek). Obecnie piszę coś w rodzaju dziennika wojennego. Ulubiona postać z Mane6? Każdą uwielbiam! :D Ale gdybym miał wybierać - Rainbow Dash. :rainderp: Co do muzyki... wszystkiego słucham po trochu. Klasyczny rock, metal, nie pogardzę rapem albo czymś bardziej nowoczesnym. Brohoof dla wszystkich! :party:/]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki... wszystkiego słucham po trochu. Klasyczny rock, metal, nie pogardzę rapem albo czymś bardziej nowoczesnym.

Dubstepe? :rainderp:

pisaniem różnych tekstów (fanfiki, teksty do piosenek)

Wow, teksty piosenek? Ułóż coś o kucykach, to może by się udało cosik fajnego stworzyć ^^

Anyway, welcome to the herd :braeburn:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim! ;3 Dobrze więc i ja coś napiszę.. Agata, rocznik 95, Mysłowice Trochę to przedstawianie zalatuje mi na AA O.o Wiec jestem Brony od pewnego czasu i nie mogę przestać oglądać MLP:FiM. xd Lubie MMO RPG, wszelkie horrory, anime i mangę też no i nie wiem co jeszcze napisać.. ;x Może jestem tu od wczoraj i próbuję ogarniać forum xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...