Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam, jestem Aneta, mam 17 lat, mieszkam w okolicach Radomia. Lubie słuchać muzyki (dubstep i disco polo to nie muzyka). Oczywiście kocham MLP. Moje ulubione kucyki to Twilight i Rarity. Nie znam nikogo kto ogląda MLP, nikt też nie chce się dać wciągnąć. Jak poznaje kogoś nowego to na wstępie mówię, że oglądam kucyki, ale nikogo jeszcze nie znalazłam o podobnych zainteresowaniach. Uczę się w technikum gastronomicznym, mimo to nie lubię gotować, próbuje się do tego przekonać. Moim marzeniem jest zobaczenie Marii Antoniny Austriaczki na żywo. No chyba starczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Aneto i ChumChumie (?) :)

Zapraszam do tego tematu, który ułatwi wam oznajmienie się z forum: http://mlpcommunity.subforum.pl/thread-706.html

I przy okazji zapraszam wszystkich na nasze konto facebook'owe

http://www.facebook.com/pages/Polskie-forum-My-Little-Pony/197714906988863

jestem Aneta, mam 17 lat

Następna osoba mojego wieku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja się przedstawię bo zapomniałem: Jestem Patryk mam 19 lat i mieszkam w małym miasteczku koło Śniardw Mlp oglądam od pażdziernika. ogólnie pisze fanfic ale nie za bardzo mi to wychodzi W tym mieście ja i mój brat jesteśmy jedynymi Brony. Uczę się w ogólniaku ponieważ nie zdałem w I gimnazjum z fizy. Na forum trafiłem przez PhosiQa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zdaję mi się że świeżym brony :). Może zacznę dla fun'u jak to się zaczęło: Dawno, dawno temu... To nie ta bajka wybaczcie, więc wcale nie tak dawno zainteresowałem się sukcesem kucyków wśród ludzi. Dużo czytałem ale nie za bardzo ogarniałem dlaczego, taka ma natura że nie lubię zostawiać pytań bez odpowiedzi więc jedynym sposobem by poznać ten "sekret" było obejrzenie odcinka, dwóch :). Wmawiałem sobie że tylko tyle będzie i ani się obejrzałem skończyłem pierwszą serie w jeden dzień. I tak o to jestem, świeży fan bo od dwóch tygodni. A teraz trochę bardziej o mnie: Jestem Maciek, mieszkam w Warszawie, mam 17 lat (na kucyki każdy wiek jest dobry hehe) lubię muzykę baaardzo (zwłaszcza z mocnym dźwiękiem na gitary, ale i blues'em nie pogardzę) sam też gram na instrumencie (albo raczej uczę się i grą w żadnym aspekcie bym tego nie nazwał, nie, nie gram na gitarze), fan mangi i entuzjasta ciekawostek. Lubię Applejack i jej kuzyna Braeburn (swoja droga taki nick wolny :) ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No heeej :P Widzę, że kolejny fan Braeburna się zjawił... ok... :P W ogóle to widzę, że oprócz zamiłowania do Braeburna to trochę ze sobą mamy wspólnego... 17 lat, imię na M, dobry gust muzyczny (tak przypuszczam, skoro brzmienie gitar lubisz). Na instrumencie (instrumenTACH) też gram, głównie właśnie na gitarze ; > Anyway, welcome to AAAAAAAPPLELOOOSAAA :braeburn:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się tu trochę hmm jak małe dziecko zagubione w wielkim sklepie z zabawkami lub słodyczami :D. Taa gram, tak więc gram (ciekawe stwierdzenie, ale dziękuję :D) na skrzypcach. I takie małe pytanie od czego tu zacząć :D?

GOŚCIU. JA MAM DWANAŚCIE LAT, więc nie czuj się zagubiony! :>

Skrzypce *_* Szacunek.

Od czego zacząć poruszanie się po forum, tak?

Przede wszystkim zapoznaj się z TYM tematem i Regulaminem naszego forum. Potem samo wszystko się potoczy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...