Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

P.S. Który to już raz powstaje taki pomysł? :P

Raz miała być Opera z openingiem i Winter Wrap Up na początkach forum, lecz nie każdy miał Mikrofona, Skajpaja, nie zgadzał się na dany program do nagrania, Nie podobały się im swoje głosy i nie mieli czasu. Ale teraz, gdyby tak pomyśleć, iż nie będzie to takie OBOWJONSKOWE, i że będziemy to robili kiedy chcemy, to może wyjdzie z tego hit. Dla mnie marzeniem w karierze muzycznej jest:

- Trafić do ulubionych WoodenToastera

- Trafić na Equestria Daily

- Trafić do najczęściej oglądanych na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rówieśnik od trzech czy czterech dni, a nawet nie obchodził urodzin :|

Łech... w każdym bądź razie, witamy na forum!

Tak a propos - czy tylko ja mieszkam na Kujawach? >.<

A ja to co? :< Też z Kujaw jestem. Toć ode mnie do ciebie jest kilka(naście) kilometrów. Już kiedyś ci mówiłem, pewnie zapomniałaś :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:OOOOOOOOO

No nie mów :O Ja cię kręcę ale numer!

Ale i tak mama mnie do ciebie nie puści bo masz 17 lat xd

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gkfVdrtLcRs

Co ona, myśli, że on pedofil czy jak?

Ale co do tematu, można by zrobić "update"...

No to do rzeczy:

Tak więc jestem MIROSUAF(czasami nienawidzę owego imienia...), urodzony 14 lutego 2000 roku w Krakowie. Aktualnie Mieszkam w Skawinie. Interesuję się Mechanizmami, Przyrodą, Bronią, Dziewczynami, Kucami, Anime, Drawingiem, Muzyką, Polonistyką i ogólnie UWIELBIAM POLSKIE KINO. W wolnych chwilach noł-lajfie na forum. Jak znajdę więcej czasu to troszkę potłumaczę FF'y. Moje ulubione Klimaty designowe to: Lód, Arcane, Lightbeam, Steampunk, Gore i WW2. Ulubione Klacze z Mane 6 to Fluttershy i Applejack. Z drugoplanowych zaś Octavia, Vinyl Scratch, Księżniczka Luna, Carrot Top, Applebloom, Angel, Derpy Hooves(Ditzy Doo), Doctor Whooves i Big Macintosh. Mam tendencję do pisania z błędami. Nie, nie jestem analfabetą. Ja po prostu nie wiem jak rozśmieszyć ludzi. Na ogół z muzyki słucham Rocka, Jesper Kyda, Clinta Mansela, Hansa Zimmera, Czasami Black Eyed Peas, WoodenToastera, Reggae, lecz nie polskie. wyjątkiem Jest Kamil Bednarek. A i jeszcze zostały ANIME SOUNDTRACKI oraz BRAIN MELTERY. Jeśli chodzi o gry to gram, a raczej grałem w: Heroes 4, LoL'a, Warcrafta, Tomb Raidery, Mafię, CoD'y, lecz nie Modern Warfare, Strongholdy, Dawn of War, Gothic Dragon Nest. Co do forum, to jestem tu od samego początku, czyli od końca Sierpnia. Jestem Byłym Avatarem Applejack, od października miałem sporą przerwę i okazuję się, iż teraz za to, za co wyleciałem siedziałbym dalej. Tak więc witam nowych i starych, Panów i Panie, Bronych i tych nie do końca. Vanadiss pragnie "zaistnieć na nowo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...