Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Witaj na forum Middida :twihug: baw się dobrze na forum, udzielaj często i odpowiedz mi na jedno pytanie, o ile to nie problem - też słuchasz piosenek z MLP, kiedy siedzisz na komputerze? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z otwartymi ramionami:pinkiehug: nową forumowiczkę: to do Ciebie DarkShadow. Życzę powodzenia i miłej zabawy. Z okazji świąt daje prezenty proszę bardzo ::cydr::muffin:. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :pinkie2: Mam na imię Bartek (w sieci znany jako Nalimba). Pochodzę z Poznania i mieszkam tamże. Mam 23 lata i jestem studentem piątego roku Turystyki i Rekreacji na UAMie. Najbardziej lubię podróżować, przede wszystkim w góry, a poza tym lubię zwierzęta, sport (piłka nożna, skoki, biathlon, jeździectwo), a fanem MLP jestem od całkiem niedawna. Moją faworytką jest Twilight Sparkle. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na tym wspaniałym forum życząc dobrej zabawy , wiecznego uśmiechu , oraz jeszcze raz dobrej zabawy :) Powodzenia Mountain Fog i mam dla Ciebie prezent::muffin::cydr:. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...