Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Vanadiss, co do anime to już trochę ich obejrzałam, z tych co pamiętam to będą: Ao no Exorcist Beelzebub Blood+ Dance in the Vampire Bund Death Note Elfen Lied Escaflowne: A Girl in Gaea Fairy Tail Fullmetal Alchemist Hellsing Kaichou wa Maid-sama! Karin Ouran Hight School Rosario to Vampire Tsubasa Chronicle (wszystkie sezony) Vampire Knight Co do sesji PBF zaraz tam zajrzę :) I dziękuję bardzo za takie miłe powitanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja sie chyba nie witałem :P a wiec witam wszystkich forumowiczów, klaczy i ogierów :) Mam na imie Kuba ale wszyscy znajomi mówią mi "Gabol", jestem w klasie maturalnej, a po za tym pracuje jako fotoreporter i dziennikarz w portalu informacyjno-rozrywkowym w moim rodzinnym miasteczku Tarnowie i jako projektant graficzny w jednej z agencji reklamowych :) po za aparatem czasami łapie sie za kamere i gitare bassowa, ewentualnie wsiadam na rower :) Brohoof every Pony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanadiss, co do anime to już trochę ich obejrzałam, z tych co pamiętam to będą:

Ao no Exorcist

Beelzebub

Blood+

Dance in the Vampire Bund

Death Note

Elfen Lied

Escaflowne: A Girl in Gaea

Fairy Tail

Fullmetal Alchemist

Hellsing

Kaichou wa Maid-sama!

Karin

Ouran Hight School

Rosario to Vampire

Tsubasa Chronicle (wszystkie sezony)

Vampire Knight

Co do sesji PBF zaraz tam zajrzę :) I dziękuję bardzo za takie miłe powitanie :D

ale nie widze tutaj obowiązkowych pozycji takich jak "Green Green" czy "Shuffle!" :P ale za to widze "Death Note" i "Fairy Tail" ... lubie Cie :D

gorąco polecam :

Utawarerumono <-(baaaaaaardzo goraco polecam, jedno z najlepszych Anime jakie oglądałem w życiu)

Green Green

Shuffle!

Lovely Complex

11eyes

NANA

Air Gear

Nodame Cantabile

Onegai Teacher

School Days <-(party hard :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Whooops! Sporo mnie ominęło w temacie... Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: Witajcie na Forum i życzę miłego pobytu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...