Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hello there ! 

Luiselum here ! ^_^ 

A tera już po polsku ; Niestety nie mogę podać wam mojego prawdziwego imienia oraz miejsca pochodzenia, ponieważ obiecałam rodzicom że nie będę już ich podawać każdemu dookoła mnie ( miałam kiedyś niemiły incydent z "fejbogiem" -,- ), tak więc od razu przejdźmy do krótkiego opisu zainteresowań i charakterystyki ; Mam tzw. "Syndrom Magnussona "( tak, tego z Half Life'a 2 ep.2 :D ), czyli lubię gadać, przechwalać się i nadużywać "mój", "moje", "jestem" etc. Moim hobby jest rysowanie, "spiskowanie" ( aka tworzenie nowych historii dla ulubionych postaci ) i rękodzieła. Uwielbiam U2, Linkin Parka, Florence and the Machine oraz wiele soundtracków z gier, np. z The Last of Us, Journey czy też z Homeworlda.Jestem die-hard fanką uniwersum Half Life'a i bardzo nie lubię jego fandomów ( ok. 75% to tzw. "fantardzi" ), z gier jeszcze lubię serie Bioshock, Silent Hill, Tomb Raider i Alan Wake, The Walking Dead i Fallout też ujdą ;-) Moim ulubionym kucykiem jest Pinkie Pie, choć lubię też resztę Mane6, uwielbiam ten fandom, jest moim drugim ulubionym, tuż obok Homestuck'a :3 Przepraszam za ewentualne błędy, autokorekta mnie dobija :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem Magda i mieszkam w Szczecinie. Lat mam 24 (tak wiem, aż wstyd się przyznać...  :rd11: ). Interesuję się muzyką, grami komputerowymi, sportem. Nie pogardzę również dobrą książką, ani filmem.

Jeśli chodzi o ulubionego kucyka... No cóż, nie mogłam zdecydować się na jednego, więc:  :brohoof:  :lunasmile:

Czemu tak daleko ode mnie :rainbowcry:

Dobra koniec żartów...

Witam, tu Hubert i mam 25 lat(dwajściapięć, stary ze mnie koń, jak na <cenzura> kucyki). Jestem tu wszystkie, bo pozostałe fora o kucach są chyba pozamykane :stare: (OH i FGE).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem Magda i mieszkam w Szczecinie. Lat mam 24 (tak wiem, aż wstyd się przyznać...  :rd11: ). Interesuję się muzyką, grami komputerowymi, sportem. Nie pogardzę również dobrą książką, ani filmem.

Jeśli chodzi o ulubionego kucyka... No cóż, nie mogłam zdecydować się na jednego, więc:  :brohoof:  :lunasmile:

 

Czemu tak daleko ode mnie :rainbowcry:

Dobra koniec żartów...

Witam, tu Hubert i mam 25 lat(dwajściapięć, stary ze mnie koń, jak na <cenzura> kucyki). Jestem tu wszystkie, bo pozostałe fora o kucach są chyba pozamykane :stare: (OH i FGE).

Witamy Państwa starszych  :)

Edytowano przez Wrona
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, lat 16, okolice wawy. Interesuję się informatyką i elektroniką. Lubię pomidorową i różne dania z makaronem i pomidorami, Grywam w TF2, Quake Live, słucham metalu, rock'a i punk'u. I jak zapewne każdy tutaj lubię kuce. Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy. O swojej przygodzie z MLP opisałem w odpowiednim temacie "Pamiętacie to uczucie...". Niedawno zacząłem doś znacznie pogłębiać się w tym wesołym i kolorowym świecie i tak oto wylądowałem tu na forum.

Siema! :rdhug:

Elektronika powiadasz!? Bardzo fajnie bo ja też :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Zaskoczeni?

 

Tak, siedzę w tym miejscu przeszło rok i formalnie nigdy się z nikim tu nie przywitałem, ot wrodzone chamstwo. Tak więc mam na imię Konrad, ale wszyscy z wyjątkiem moich rodziców mówią mi Bohen i wolałbym aby tak pozostało, gdyż przywykłem do tego(...)

Witaj Kon... Bohenie. Pozwolisz, że jako pierwszy Cię przywitam choć sam nigdy właściwie się tutaj nie przedstawiłem (Nie chcę mi się pisać, wszystko jest w profilu :3). Zaintrygowałeś mnie tym tajemniczym "Dominikiem". To musi być naprawdę super gość i dobry  przyjaciel skoro aż postanowiłeś tutaj o nim wspomnieć. Chyba nic się nie stanie jeśli w imieniu wszystkich powiem: "Witamy wśród swoich /)!". Życzę miłego pobytu na forum i dobrze spędzonych chwil w fandomie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ummm... to nazywam się Weronika i...mam 13 lat. Lubię rysować, pisać, czytać, derpować oraz...ciekawią mnie modeling, medycyna i motoryzacja...Kocham MLP FiM, a...ummm...moimi ukochanymi postaciami są Rarity, a także... Flutteshy. Moja nazwa jest...bardzo związana z Rarity, gdyż...ummm...gdybym żyła w Ponyville chciałabym być taką jakby...prawą ręką Rarci. Pomagałabym jej np. w...zdobywaniu trudno dostępnych tkanin i materiałów. (Chciałabym być pegazem....,oczywiście) Fluttershy też ma w tym swój...udział. Bo...'Gest Manekina' kojarzy mi się też trochę z pomocą. A pomoc i dobroć...mają dużo ze sobą wspólnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr BONIEK

Mam na imię Dominik mam lat 17 pochodzę z Leszna (woj. Wielkopolskie) obecnie mieszkam w Kościanie (woj. Wielkopolskie) moje przezwisko to BONIEK ze stopniem naukowym doktora z zakresu Rainbow Dash. Jestem też pasjonatą centralnej nauki czyli chemii.

Edytowano przez dr BONIEK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...