Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Jak miło jak jeszcze ja się nie przywitałem? :P

A więc witam ja cię serdecznie :D

Swoją drogą zauważyłem że większość kreatywnych osób jest właśnie z Krakowa... To coś z tamtejszym powietrzem czy to dzięki bajglom? :D

Z tobą jest jeszcze milej. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam się Patryk D mam 11 lat mieszkam daleko,przyciągnął mnie Zaraza, oglądam mlp od paru dni ale mi już sie podoba jak wam. Myśle że będe się t dobrze bawił.

///dopiska od Zarazy:///

Gucio chce, abym wstawił jakiś obrazek, to macie:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Piotrek mam 18, no od sierpnia 19 lat i mieszkam w zacnych Prusach Wschodnich w malej miejscowosci pod Ełkiem. MLP interesuje sie juz od kwietnia ale dopiero teraz nabralem checi i czasu na cos innego niz tylko przegladanie FGE. No jesli chodzi o zainteresowania to chyba nie mam nie liczac tzw. "Strzelca". No i oczywiscie najlepszym kucykiem jest Luna ale to chyba wie kazdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło mi was poznać

Patryku jesteś dość młodym odbiorca, szybko dotarłeś na te forum mi to zajęło kilka miesięcy... w każdym razie nadrabiaj zaległości bo sezon 3 za niedługo.

Piotrze rozpocząłem oglądać MLP w tym samym czasie co ty i przeszedłem podobna drogę do tego forum, wiec :brohoof: baw się tu dobrze i pamiętaj: Luna 4 life

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! W/Cdr deHavilland melduje się w kwaterze głównej :salut: Mam na imię Krzysiek, skończyłem gimnazjum i jestem na kursie do średniej. Zapalony "pilot z przed biurka", gram w FSX, CFS3 Red Alert 2 oraz 3 i parę tytułów mniej znanych. Zajmuję się też rysowaniem wszystkiego, łącznie z Kucykami a jakże. Arty walne w najbliższym czasie pewno... No to życzę wszystkim wiatru w ogon i niech Celestia broni od "złotych kul"! Cześć! :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie Krzysztofie:brohoof:, masz pozwolenie na lądowanie :derp:. preferujesz helikoptery czy samoloty?? na forum na pewnie nie będziesz się nudził, bo wbrew pozorom Bronies maja rożne zainteresowania i hobby:twiface:, wiec znajdziesz mnóstwo bratnich dusz.

a jeśli chodzi o gry lotnicze polecam, ci Airfix Dogfighter, jest to dość ciekawa i oryginalna gra :)

obrazek dla ciebie

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , siemka i pozdrawiam. :P Jak kolega powyżej napisał, na forum nie powinieneś się nudzić. A ja polecam DCS: Black Shark, fajnie zrobiony symulatorek z bardzo dobrym heli rosyjskiej produkcji prosto z biura Kamova ;) Mój ulubiony KA-50 :F Demo:

Ale dobra, to nie temat do takich rozmów. Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich nowych. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Imka, ciesze się ze ty się cieszysz ze jesteś na forum. troszkę mało o sobie napisałaś ale myślę ze i tak się dogadamy tak jak z Wiejem(on jest wszędzie:derp: ). tak wiec baw się dobrze na forum i szerz Miłość i tolerancje.

nie wiem jakiego kuca lubisz wiec wstawię Derpy:derp:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...