Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

jak na meecie byłem to wspomniałem o forum... Na razie tylko Deveel jest... więcej reklamy na FGE. trzeba tam informować co nowego na forum to może ktoś przyjdzie...

Nie tylko ja - Jest jeszcze Turak, na tym forum pod pseudonimem Kask - udziela się głównie w temacie o dubbingu MLP:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie się zarejestrowałem, pomimo że serial oglądam już od dwóch miesięcy (4 listopada, moje osobiste święto). Zaczęło się to od maratonu JJayJokera. Nie jestem jakimś wielkim fanem, po prostu oglądam jego fimy jak mi się nudzi. Obejżałem zapowiedź, zignorowałem, ale po kilku tygodniach ciekawość wzięła nade mną górę. Pierwszy odcinek, potem drugi, dziesiąty... Każdy z nas to zna (chyba). Ukrywałem się z tym do 17 grudnia (sorki za tą precyzję :D), wtedy to pojechałem na Mokon2. Nocny maraton MLP, niezapomniane przeżycie, jak dotąd jedyne tego typu. Stwierdziłem że dalej się kryć nie będę. Chodzę do drugiej klasy liceum, koledzy nie hejtują mnie aż tak bardzo, jest dobrze. Jednego prawie przekonałem, przeszkodziło mi tylko to, że OO zdjął odcinki ze swojego kanału. Nie ma co oglądać, angielskiego nie zna (on), stoimy w miejscu. Lubię wszystkie kuce mniej więcej tak samo, ale spośrod nich wyróżnia się Rarity. Podobają mi się piosenki w jej wykonaniu (Becoming Popular :D), no i Opalescence. Genialny kot :) To chyba wszystko co chciałem o sobie powiedzieć. Mam nadzieję, że nic ważnego nie pominąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, stuknęło ponad 10 postów, to czas najwyższy się ujawnić Cześć jestem Michał, mam 20 lat i jestem uzależniony od kucyków. :D Mieszkam w słonecznym mieście o nazwie Bytom (tak znowu Śląsk, niestety :P). Uczę się na bibliotekarza, a gdy nie oglądam MLP:FiM to słucham mało kucykowej muzyki(choć soundtrackiem z Króla Lwa, nie pogardzę ;) ) i jeżdżę na koncerty. Podobno też ostatnimi czasy oglądam za dużo sitcomów. ;) Więcej grzechów nie pamiętam, niczego nie żałuję. Wkręcił mnie kolega. Przychodzę do niego, a on na yt ogląda bajkę i mi mówi, że fajne piosenki. W między czasie na kwejku pojawiły się pierwsze obrazki z kucami(ma ktoś "join to pony army"? jeśli tak proszę na pw). Więc niewiele myśląc postanowiłem sprawdzić to dzieło szatana. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Jestem Michał, lat 11 (za parę dni 12 ;] ). Lubię kucyki, Pokemony, sport (głównie oglądać), gry i wszystko co jest związane z kompem. No więc zaczęło się od tego, że nasz kochany bóg polskiego YT JJayJoker z innymi gośćmi zrobili maraton. Myślałem 'czym się tak jarają?'. Obejrzenie w necie - odpada - net mam słaby (Orange Free 256 kb/s). Ale akurat MiniMini postanowiło dać kuce z polskim dubinngiem. I pierwszy odcinek, drugi i nawet myślę 'nawet fajne...'. I jeszcze się dowiedziałem, że jeden z moich kumpli ogląda to (ma na imię Emil, lat 11, uwielbia Applejack :P), potem znowu ogląda się, brat nawet przyłączył się (Hubert, lat 8, lubi Spike'a i Rainbow Dash). Po chwili już oglądałem blog FGE i tu przywędrowałem. Tak więc cześć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Jak już pewnie większość z was zauważyła mój nick to Cleo Air, aczkolwiek wolę kiedy ludzie nazywają mnie po prostu Cleo. Mam lat 13 a na imię Patryk, obecnie mieszkam w Szczecinie. MLP zacząłem się interesować rok temu, na pewnym forum kilku użytkowników miało avatary z kucykami, zaciekawiło mnie to więc postanowiłem poszukać trochę więcej informacji o tym, potem obejrzałem serial i tak się zaczęło. Moimi ulubionymi bohaterami są Discord i Trixie, zawsze lubiłem "złe" postacie. Interesuję się przede wszystkim MLP ale i również anime oraz furry(Tym normalnym ^_^). Lubię słuchać muzyki, nie upodobałem sobie żadnego gatunku, po prostu słucham tego co mi się spodoba. Oprócz tego okazjonalnie gram na moim drewnianym komputerze w takie gry jak Minecraft i Team Fortress 2, dobrą książką bądź FF'em także nie pogardzę. W wolnych chwilach sieję chaos i spustoszenie próbuję pisać FF'y albo story kuców co nie wychodzi mi najlepiej, brak pomysłów i te sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Cześć Cleo. Moja historia jest taka sama, ale powiedz dlaczego team fortress 2? Skoro mowa o steam to masz może killing floora lub dungeon defenders?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steama mam głównie po to żeby grać w Team Fortress 2, grałem również w Spiral Knights. Obecnie nie gram w żadne inne gry przez steam. Nie wiem czemu z FPS'ów akurat TF2 przypadł mi do gustu, może to dlatego że jest dla mnie dosyć łatwy, granie w FPS'y niezbyt dobrze mi wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W skrócie.. Oglądam od grudnia. Pełnoletni lecz niedojrzały. Koszulka z RD. Wśród kucyków nie mam faworytek, faworytów. Od niedawna rysuję. Mój awatar to 5 próba rysowania kucyka zaczynając od.. lepiej nie wiedzieć. Ten jednorożec to próba ponyfikacji mojej osoby, zamierzam zrobić komiks. Niestety nie mam jeszcze imienia oraz pewnosci co do kolorów. (pomarańczowej maści, oczy jeszce nie wiem, Grzywa miała być jasnoniebieska)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...