Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No dobrze, widzę że i na mnie przyszedł czas... Na imię mi Adrian, rocznik '94. Mieszkam w Łodzi, a o kucykach dowiedziałem się przypadkowo. Kolega z mej klasy je oglądał, (który też tu jest) no i dał mi zobaczyć na próbę... Chyba wiemy jak to się skończyło. Hmmm... co jeszcze? No, może ulubiony kucyk którym jest Rainbow, ale to już widać. Jednym słowem, lub dwoma, witam wszystkich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na imie mam Szymek mam 14 lat. Mieszkam w Choroszczy (obok Białegostoku), o kucykach dowiedziałem sie od brata ;) (geledrin). Coś więcej o mnie hmm... lubie grać na komputerze trenuje siatkówke i badmintona. Ulubionymi kucykami są Rainbow Dash i Fluttershy ;) ale i tak wszystkie są wspaniałe i słodkie ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na imie mam Szymek mam 14 lat. Mieszkam w Choroszczy (obok Białegostoku), o kucykach dowiedziałem sie od brata ;) (geledrin). Coś więcej o mnie hmm... lubie grać na komputerze trenuje siatkówke i badmintona. Ulubionymi kucykami są Rainbow Dash i Fluttershy ;) ale i tak wszystkie są wspaniałe i słodkie ;].

Eloo elo 3 2 0 xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam na imię Karol, mam 14 lat mieszkam w dawno zapomnianej dziurze zwanej Kielcami. Interesuje się ogólnie pojętą fantastyką, no może oprócz czytania książek. Jestem uzależniony od Magic the Gathering i całej społeczności tej gry ;) Słucham metalu, reggae, hip hopu. Gram na perkusji... i nie wiem co dalej pisać ;P Oglądam MLP od jakiegoś miesiąca, mój ulubiony kucyk to Fluttershy. Oprócz tego gram w gry komputerowe (wow, dota, warcraft III), trochę w kosza. Hmm.. to chyba byłoby na tyle :POgólnie to witam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmhmmm co za przyjęcie ;P Suchedniów znam. Fajnie wiedzieć że brony są blisko i wszędzie ;). Co do muzyki to ogólnie słucham wszystkiego, oprócz klasycznej i techno (są jakieś tam wyjątki) ale najbardziej to te 3 gatunki muzyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam się Michał mam 14 i pochodzę z Rudy Śląskiej, MLP oglądam odkąd Octopuss zaczął wrzucać filmy o kucykach na swój kanał. Na forum jestem zarejestrowany już od dawna, ale ten temat znalazłem dopiero dzisiaj:P Z zainteresowań to historia, SF, militaria i fantastyka (głównie gry i komiksy). Jeśli chodzi o muzykę to słucham metalu, country i blues. W wolnym czasie gram na harmonijce i troszkę na gitarze. Moimi ulubionymi kucykami są Fluttershy i Twilight :) Byłem na wszystkich Katowickich Ponymeetach i ponymeecie w Bytomiu. Dużo gram w WoW'a i w TF'a, od czasu do czasu gram w takie gry jak Warcraft 2 i 3. No...To chyba wszystko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Mikołaj, mam 14 lat i mieszkam w Suchedniowie. O mlp dowiedziałem się od kolegów. Po za tym gram na gitarze, interesuję się sztuką filmową no i jestem również harcerzem ZHR.Moja ulubienica to Twilight Sparkle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...