Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Szonszczyk

Dwudniowe Zadania Forumowe Edycja Kwietniowa!

Dalszy los zadań ...  

17 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy weżmiesz udział w czerwcowej edycji Dwudniowych Zadań Forumowych jeśli miałyby się odbyć?

Recommended Posts

Poprzednie zadanie wydało mi się na początku trudne, ale obróciło się na szczęście na moją korzyść i wiele osób wykonało je bezbłędnie! Gratuluję, a teraz przejdźmy do nowego zadania:

Zadanie 7 : Sobota 15.04

Napisz ile zostało w momencie pisania postu, czasu (w sekundach) do premiery nowego odcinka. (Premiera: sobota 15.04 o 17:30, potem co tydzień o tej samej godzinie)

Potwierdzenie: Post

Czas Trwania: 15.04 {10:00} - 16.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Z powodu świąt, za to zadanie jest brak nagród specjalnych!

• Upvote 1

24 960

//Prawdopodobnie każdy ma ustawiony inaczej zegar ale ciii xd

Edited by Clockwork Ruby Who
  • Upvote 1

W czasie pisania mojego postu pozostało 24814 sekund (tak w przybliżeniu, bo co sekundę się zmienia :P

• Upvote 1

jest u mnie godzina 11:49 a ja obliczyłem kalkulatorem w Windows 10 że zostało 20460 sekund

• Upvote 1

Szczerze powiedziawszy nie wiem co stało się tu:

15.04.2017 at 22:10 Redeline napisał:

69s

ale mnie to nie obchodzi ...

KOLEJNE ZADANIE JEST PODANE W PIERWSZYM POŚCIE!

To oczywiste, że należy wdrożyć Mistrzowski Plan Małego Przedwiecznego Zła.

Przede wszystkim parę dni wcześniej należy wysłać Fluttershy w delegację gdzieś daleko, by nie zdążyła wrócić. Następnie prosimy jakiegoś miłego podmieńca, by się w nią zamienił Drugi Pszemek niech zostanie Flashem Sentry.

Następnie zapraszamy Discorda na kolację i serwujemy mu specjalne żarcie zaprawione środkami na przeczyszczenie. To zacznie działać dopiero za jakąś godzinę, więc mamy dość czasu by nakarmić go czymś super ostrym - dodatek ekstraktu z ostrej papryki i wcisnąć mu ciasteczka z wilczą jagodą. To też nie zadziała od razu.

Zabieramy Discorda na spacer po ogrodach, gdzie Pszemek-Flash i Andrzej-Flutterka idą w ślinę na glonojada, obejmują się jak dwie ośmiornice i proponują "coś więcej".

Nasza mieszanka powinna już zacząć działać, ale my przecież nie chcemy brązowej powodzi w zamku, prawda? Szczególnie, że Discord powinien mieć już halucynacje no i ostry kebab piecze dwa razy. Dlatego zadbajmy o to by w ogrodach stała Toi Toika, bo w zamku to się jakiś kibelek znajdzie. Na wszelki wypadek przygotujmy wszystkie możliwe WC, do których Discord pójdzie jeśli nie zniknie po zobaczeniu SentryShy. Zainstalujmy w nich głośniki i puszczajmy marsz żałobny połączony z nutami takich piosenek jak "Ala nie dała mu pały", "Maciej poczuł tampon" oraz jakiś monotonny głos, który będzie mu mówił "Matka Cię nie loffciała".

• Upvote 6

Najlepiej byłoby zrobić coś, co samego Discorda wyprowadziłoby z równowagi, dlatego bardziej niż zwykłe odegranie się żartem rozważyłem taką opcję jak zmowa wszystkich kucyków do ignorowania żartów Discorda i ich efektów, udawanie jakoby nic się nie stało i dezorientowanie dowcipnego draconequusa, oczywiście przez pewien okres czasu. Będzie to trudne do wykonania, ale myślę że efekt oraz satysfakcja z lekkiego zagraniu mu na nosie byłyby tego warte. A przynajmniej tak uważam.

• Upvote 3

No właśnie Maud! 

Trzeba połączyć spojrzenie Maud ze spojrzeniem Fluttershy, by uzyskać spojrzeniowe combo, i przyporządkować sobie Discorda! :discord2:

• Upvote 1

Można go trochę potorturowac xD

A w jaki sposób? Już mówię:

Otóż można go zwabic do jakiegoś pokoju, który uprzednio został zabezpieczony zaklęciem, które blokuje magię. Następnie tak jak Tirek, uwięzić go w bance, razem z Krystyną Pawłowicz, z której także nie potrafiłby się wydostać (mam tu oczywiście na myśli bańkę :P ). Włączyć projektor I wyświetlać na ścianie wszystkie odcinki Mody na sukces! Muhahahahaah

A jak już zacznie błagać o litość po pierwszych pięciu minutach, miotać się w agoni i krzyczeć, kończymy tortury, zabieramy Krystynę Pawłowicz i kontynuujemy seans. To powinno go nauczyć pokory :) 

Przypomina mi się dzieciństwo, jak rodzice zamykali mnie w komórce 2x2m, bez okien

tylko z małą dziurą w ścianie.....

To było straszne

Edited by XNorbi
  • Upvote 2

Guest Ziemowit

Oczywiście należy zrobić z niego pizzę. Zmienić kształt Discorda z pomocą rogu na koło. Polać go farszem pieczarkowo-paprykowym. Do tego oczywiście dodać salami. Włożyć do piekarnika i wypuścić na wolność. Wtedy wszystkie kucyki będą myślały, że to chodząca pizza i zaczną go chrupać. A na koniec wysłać go na mecz Barcelona-Real w sektorze fanów Barcelony w koszulce Realu. Cóż, wtedy na pewno już Discord będzie żałować i nie będzie robił swoich śmieszków. 

Witajcie!

@Miszcz Tencz pozwolił mi rozdzielić punkty i napisać ten post, gdyż-albowiem-iż zadanie było mojego autorstwa, et caetera, et caetera.

Wasza pomysłowość nie zawiodła. Po kilkugodzinnej naradzie z Celestią (i Luną, kiedy już doszła do siebie po rozpuszczalnikowym haju podtruciu):lunaderp: powstał następujący ranking:

== NAGRODY POCIESZENIA (Brązowe Di:trogcord:cordy) – bez dodatkowych punktów == 

@Clockwork Ruby Who Co dałoby pokazanie Discordowi kamiennej figury zamiast żywej Celestii? O ile go znamy, najwyżej by się uśmiał. 

@Redeline Obawiamy się, że powtórka czegoś, co już było (tj. zdissowanie Discorda przez Maud), zadziała raczej średnio.

== WYRÓŻNIENIA (Srebrne Luny) – bez dodatkowych punktów ==  :lunasmile:

@XNorbi Podziwiamy kreatywność, ale chyba jednak nie skorzystamy. Kiedy bowiem Luna, ciągle na haju nieco otumaniona przez opary rozpuszczalnika, dowiedziała się o tym planie, na jej pyszczku pojawił się uśmiech godny Nightmare Moon... :nmm:

@Ziemowit Twój pomysł jest całkiem zabawny. Jedynym zgrzytem jest to, że Discord mógłby się świetnie bawić w powstałym w ten sposób chaosie.

== TOP 3 (Złote Celestie) – punktowane ==  :celgiggle:

Miejsce III (+5 pkt.): @Mielcar Spojrzeniowe combo... brzmi nieźle; tylko jak tego dokonać?

Miejsce II (+10 pkt.): @Cahan Plan tak skomplikowany i szalony, że może nawet miałby szanse powodzenia. Tylko skąd mamy mieć pewność, że do którejś ze specjalnie przygotowanych toalet nie wejdzie jakiś postronny (i, nie daj Faust, wrażliwy) kucyk?

Miejsce I (+15 pkt.): @Lemi Plan wydaje się doskonały: prosto skonstruowany i pozbawiony przemocy (a więc dyskretny), a zarazem dający jakieś 99,9% gwarancji zagrania na nerwach temu narcyzowi, Discordowi. Pełne poparcie Księżniczki Celestii. <3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To wszystko z mojej strony. Mam nadzieję, że rozwiązując to zadanie, bawiliście się równie dobrze, jak ja przy wymyślaniu go.

Pozdrawiam i oddaję pałeczkę Miszczowi Tencz,

Midday Shine.

Edited by Midday Shine
Derpnięty szyk wyrazów. DERP!
  • Upvote 3

1 minutę temu Midday Shine napisał:

Tylko mamy skąd mieć pewność, że do którejś ze specjalnie przygotowanych toalet nie wejdzie jakiś postronny (i, nie daj Faust, wrażliwy) kucyk?

A to jakiś problem? Wojna wymaga ofiar :crazytwi: 

@Midday Shine dziękujemy za wkład w Dwudniowe i życzymy dalszych genialnych pomysłów, a kolejne zadanie już jest w trakcie:

Zadanie 9 : Czwartek 20.04

Uznanie autorstwa: @DobryDobry ;)

Przy użyciu znanej strony stwórz kucykowego mema.

Ograniczenia: Ma być to AUTORSKI mem.

Potwierdzenie: Spoiler a w nim mem

Czas Trwania: 20.04 {01:00} - 21.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagrody Specjalne: =Najlepszy Mem= (3 poziomy nagrody +15,+10 lub +5)

Nagrody Specjalne: =Stworzyłem Thoraxa= (za zrobienie mema z Thoraxem +3pkt)

A pana @DobryDobry ;) zapraszamy jutro do ocenienia wysłanych prac.

Edited by Miszcz Tencz
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...