Pony Writer

Projekt "Historia Equestri"

Recommended Posts

Jako, że od dłuższego czasu nagrywam filmy na youtube chciałem was poniaczy poprosić o pomoc. A w czym, zapytacie? Od jakiegoś czasu mam w głowie projekt, który mógłby być pięknym filmem z okazji swoistej jesieni fandomu. Ma on opowiadać o historii Equestri jednak chronologicznie. Od razu mówię, że inspirowałem się tym filmem : https://www.youtube.com/watch?v=VxouoTF_3Ks&t=1s Dlatego też chce was prosić o pomoc. Do projektu potrzebowałbym ludzi znających dosyć szczegółowo historię w serialu (więc nie chodzi mi osoby, które w pewnym momencie przestały oglądać serial) oraz osoby znające się na programach do obróbki video oraz grafiki. Nie mówię, że musisz posiadać wszystkie te 3 cechy, wystarczy jedna. Co do projektu mam zamiar nie długo zacząć, ale muszę zebrać ekipę. Piszcie tutaj:

[email protected]

Mogę pomóc przy historii (znam w miarę szczegółowo), oraz przy montażu coś porobić :)

4 godziny temu, Pony Writer napisał:

znające się na programach do obróbki video

Ja mógłbym pomóc w tym aspekcie :) Montowałem już wiele filmików, głównie jednak swoich. Ale program na którym pracuje to Camtasia Studio 8.5. Jakby mówić już szczerze. Nie pracowałem na innych.

Raczej jak większość umarł sądząc po ostatniej aktywności Writtera... ale mogę się mylić. :dunno:może kiedyś przybędą ludzie z naszego kraju co doprowadzą do skończenia rzeczy, które zaczynają.... kiedyś.