Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uszatka

Oceń postać z awatara osoby powyżej

Recommended Posts

Lubię Snugglesy. Król lew też spoko, chociaż tego nie rozpoznaje. Ale co ja tam wiem, ostatni raz go widziałem tyle lat temu, że ten mógłby już pić w USB!

Klaczka z mane6 co do której nadal mam mieszane uczucia. Wszystkie pozytywne, ale jednak jedne mniej, a inne bardziej. Na pewno jest rozkoszna i ogromnie podoba mi się jej randomowość. Czasami troszeczkę denerwuje. 

No i jest jeszcze jej ponura wersja, ale tę bardziej lubię w fanowskiej wersji ^^ 

LUNA -  bardzo lubię te postać. Nie przejaskrawiony jak w przypadku Celki charakter, z niewielką dozą mroku/nocy (nazwij to jak chcesz) plus tajemniczość. Z pozoru obojętna i chłodna, w środku jednak bardzo wrażliwa i zaangażowana.

@BiP @GlaceCordis 

Poprzez "oceń" rozumiem raczej konstruktywną ocenę pisaną conajmniej jednym złożonym zdaniem, a najlepiej jakby było tych zdań więcej. 

Za Twillight nie przepadam, według mnie jest taka...nudna. Chociaż kolorki to ma ładne, a i muszę przyznać, że z biegiem sezonów rozwinęła się więc nie jest najgorzej. Pinkie Pie, słodziutka jak zawsze ^^ Bardzo pozytywna postać, która może i nie jest moją ulubioną, ale lubię ją na pewno. Jej żarty zazwyczaj są zabawne i tylko czasami nieco przegięte. 

• Like 1

Naukowiec z niebieskimi oczami ( tak myślę) wydaje się sympatyczny i czymś zmartwiony. Jako postać jest dla mnie kompletnie nieznana więc nie mam o niej opinii, ale chętnie bym dał bajce/serialowi/filmowi/anieme czy w tym co występuję szanse. Jako awatar sprawuje się ciekawie.  

@darkblodpony To postać z "Roszpunka: Serial" polecam ;3 

Nie wiem czy kucyk na twoim avatarze to jakiś twój ocek, postać z opowiadania, po prostu jakaś tam wymyślona postać, no nie wiem. Niemniej jej czy jego - po pyszczku strzelam, że jej - wygląd podoba mi się, lubię takie creepy klimaty ^^ 

• Upvote 1

Co tu dużo mówić. Jeden z lepszych gifów na forum. Serio. Kreska jest bardzo oryginalna, a postać sympatyczna. Nie będę czepiać się na siłę :)

• Like 1

Lyra z dość zacną minką. W sumie tą minkę można różnorodnie odebrać, co też mi się podoba. Ogólnie avku z Lyrami mi się często mylą, bo sporo osób je ma xD 

A poza tym to trochę rozmazana jest jakość tego avka i bym to poprawiła

• Upvote 1

Moira w skinie odwetowym, przy okazji bardzo dumna, wygląda jakby patrzyła z góry na te wszystkie osóbki jęczące, że nienawidzą Moiry , to urocze

• Like 1

Android z gry, w którą nie dam rady grać, czyli Detroit: Become Human. Moim zdaniem w zupełności wystarczyłby zwykły .jpg, bo animacja brzydko przeskakuje. 

EDIT. Zapomniałem, że oceniamy postać :v Za dużo to o nim powiedzieć nie mogę, ponieważ grałem tylko w demo. Tak czy inaczej, da się go lubić (wielkie brawa za animację), a i wygląda całkiem nieźle. 

Edited by Triste Cordis

Wygląda spoko, ale jednak lepiej wyglądałby w kolorze, (jak w serialu).

Tak "Lis i Pies 2"

6 minut temu, Chip napisał:

fajna liszka, czy słusznie spostrzegam tu disneyowską kreskę?

@Chip

Edited by BiP
  • Upvote 1

fajna liszka, czy słusznie spostrzegam tu disneyowską kreskę?