Skocz do zawartości

Czego słuchamy?


Adisso

Recommended Posts

Słucham metalu, różnych podgatunków ( najczęściej chyba gothic i heavy, często pojawia się też power, ale przeważnie do zabicia czy umilenia czasu... ). Na czele zdecydowanie Hunter i Haggard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie metal w różnych odmianach (zwłaszcza rosyjski), choć staram się bez skrajności (death, black). Wyznaję zasadę, że każdy kraj ma się czym pochwalić i staram się poznać przynajmniej jeden zespół z każdego kraju. Do ulubionych zaliczam zespoły Ария, Эпидемия, Аркона, Артур Беркут, Сергей Маврин, Alice Cooper, Iron Maiden, Blind Guardian, HammerFall, Grave Digger, DORO, Sortilege, Blaspheme, ADX, Kissin' Dynamite, Gorky Park, Van Canto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Slayer mi nie podchodzi, nie wiem czemu już prędzej posłucham coś z pokroju Immolation, Suffocation albo The Berzerker(Trochę inny gatunek, ale też sprowadza się do łomotu) niż chwycę za Slayera, może to kwestia albumu i utworów, ktoś zapoda to sedno Slayera, które sprawia, że cieszy się taką dobrą opinią? Bo to nie jest kwestia gatunkowa, Trash mnie nie odrzuca, choćby takie zespoły jak Wolf Spider albo Destroyers dla mnie mogą być. (Podobnie mam z Mettalicą i SOAD) Van Canto dla mnie jest zbyt komediowy z tą masą wokali, z resztą ma bardzo dużo Coverów, o ile nie wszystko(?) (tutaj akurat są pewne moje merytoryczne braki) Hammerfall, w sumie może ma parę bardzo fajnych tytółów, jednak na pewno na polu muzyki jaką prezentuje są zespoły moim zdaniem lepsze, Helloween, Manowar albo Blind Guardian‎, obecnie to prędzej sięgnę po Alestorm albo Fairyland niż zabiorę się za Hammerfall. Rammstein, rammsteinem, dobrze grają chłopaki, ale o wiele lepiej trawi się Oomph!, który miał spory wpływ na twórczość R+ (podkreślali to w swoich wywiadach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Między innymi:

- Sabaton

- Kult

- Kazik

- Metallica

- Harry Gregson-Williams

- Michiru Yamane

- Deep Purple

- John Williams

- The Prodigy

Deep Purple?

Od nich zaczęła się moja przygoda z rockiem/metalem (jak miałem 8 lat) :D

Ja słucham poza tym:

-Megadeth

-Anthrax

-Judas Priest

-Motorhead

-Nevermore

-Meshuggah

-Overkill

Poza tym "muzyka z Wietnamu" jak ją lubię nazywać, muzyka klasyczna (Bach, Mozart itp), muzyka z gier PC i 8-bitowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Dołączam do przyjaciół metali! -Sabaton -Disturbed -Coma -Pain -SOAD -Serj Tankian -Drowning Pool -Unbreak -Ozzy Osbourne -Iron Maiden (zacząłem) -Scars on Broadway -Anvil Chorus -Queen -nieco Nightwish'a -Gorillaz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deep Purple to jeden z najzejekurdebistszych kapel na tym ziemskim padole. Mogę się z czystym sumieniem nazwać ich fanem (posiadam na półce lwią część dyskografii, koszulkę i oczekuję ich kolejnych koncertów w Polsze). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uzupełnimy nieco listę.

- Disturbed

- Sabaton

- Nirvana

- AC/DC

- Queen

- The Scorpions

- Three Days Grace

- System of a Down

- Skillet

- Megadeth

- zaczynam przygodę z Methallicą

- Gorillaz (!)

- Hans Zimmer

- Clint Mansel

- The Prodigy

- Pendulum

- Audiomachine

- Inna orkiestra

- Dubstep

- DJ Ephixa

- DrewnianyToster

- TheLivingTombstone

- JackleApp

- Skrillex

- Deadmau5

- Feed Me

- Black Eyed Peas

- Jesper Kyd (!!!!!!!!)

- Elektryczne Gitary

- Gospel

- Dżapłońskie soundtracki z Anime

- Soundtrack z Serious Sama

- In Extremo

- Soundtrack z Alice: Madness Returns

- Kult

- Trzeci wymiar

- Hans Solo

- Bob Marley

- Kamil Bednarek

- Ras Luta

- Inne DOBRE Polskie zespoły/wykonawcy

- Inne szajsy, których nie spamiętałem, no niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobrze jeżeli ktoś będzie znać choć połowę z tego co tu napiszę otrzyma wielkiego huga od Pinkie, a więc jedziemy - Testament - Iron Maiden - Black Sabbath - Motorhead - Pendulum - Kult - Kazik - Abysmalia - Algol - Anamanaguchi - Black River - Interkosmos - Melting Clouds - Pandoras.Box - Celeste - Cloudkicker - Cruentus - Devoid of Grace - Deterior - Futile - Helltrain - Jt Bruce - Judd Madden - Love/Hate - Machinae Supremacy - Moroghor - Omen - Piligrim - She - sHEAVY - Soulitude - Stuzha - Talco - TenPenny Joke - The Winter War in Tibet - Thornwill - USK - Zaraza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego będzie :D

Moje TOP5:

1. Aerosmith

2. AC/DC

3. Linkin Park

4. Green Day

5. Queen

Ponadto:

Madbones

Garth Brooks

Outasight

The Animals

The Allmans Brothers

Michael Jackson

Red Hot Chili Peppers

Frank Sinatra

Bon Jovi

Fool's Garden

i kilka innych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Iron Maiden - Black Sabbath - Motorhead - Pendulum - Kult - Kazik - Black River - Interkosmos - Cloudkicker - Moroghor - Omen - Piligrim - She - Thornwill - Deterior - Zaraza może trochę po czasie ale tyle ja kojarzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja słucham chrześcijańskich zespołów,

@Guzik - no co ty? Przecież takie piosenki śpiewają tylko babcie w kościołach lub dzieci na akademii :D :D :D

Niekoniecznie, słucham często TEJ stacji a znalazłem tam między innymi, As I Lay Dying, August Burns Red, Project 86 oraz wiele, wiele metalowych, hardcorowych zespołów. Gdy ojciec wszedł, a ja słuchałem tej stacji, myślał że słucham jakichś szatanów.

Poza tą stacją słucham:

- My Chemical Romance

- System of a down

- Metallica

- ogólnie znane metalowe/ rokowe zespoły, nie ma się co rozpisywać.

P.S. teraz słucham tego kawałka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...