Skocz do zawartości

Czego słuchamy?


Adisso

Recommended Posts

U mnie sprawa wygląda tak: Na 1. miejscu - muzyka klasyczna :derp2: Na 2. miejscu - muzyka klasyczna :derp2: Na 3. miejscu - muzyka klasyczna,:derp2: Potem, po krótkiej przerwie, muzyka z gier, następnie muzyka filmowa, potem długo, długo nic i cała reszta. Uważam, że muzyka klasyczna bije na głowę wszystko i nic się z nią równać nie może. Oczywiście, słucham też muzyki rozrywkowej, ale do ucha wpadają tylko pojedyncze utwory, bo po prostu nie grzebię w rozrywkowej na co dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja lubię słuchać jeśli chodzi o gatunki: Metal, Rock, Soudtrack z gier a jak jakiś inny utwór dajmy na to z gatunku: techno, pop, rap wpadnie mi w ucho to słucham bo mi się podoba. Czas na ulubione zespoły: - Sabaton - Metallica - Judas Priest - Chór Aleksandrowa ( nie wiem czy można ich nazwać zespołem :rainderp: ) - Rammstein - KSU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Metal/Rock , choć jak kolega puścił mi kaliber 44 to cały czas mi po głowie chodzi :D Z zespołów to: Dream evil, Disturbed, Primal Fear, Sull Fist, Blind Guardian , Trivium, Falconer, Sabaton, Kamelot, Lordy, Andrew W.K., Skillet, Allestorm, Thunderstone, Megadeth, KSU, Nightwish, Samael, Iced Earth, Iron Maiden i takie tam podobne. Ostatni chodzi mi po głowie to :

Luna Approves :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego słuchamy hę? dobra tak więc po kolei:

DUBSTEP:

-Excision

-Skrillex

-Obsidia

-Datsik

-Excision

-Downlink

-Knife Party

HARDSTYLE:

-Headhunterz

-Zatox

-Neophyte (chociaz to juz Hardcore)

-NoiseControllers

HIP-HOP

-Sobota i inni Szczecińscy raperzy

-Białas

-Necro (Death Rap)

-Ludacris

-SickTanick (Horrorcore)

METAL:

-Slipknot

-Sabaton

-Metallica

-Sepultura

-Venom

-Entombed

aaaa i oczywiscie

BRONIES W MUZYCE ;p

-The Living Tombstone

-Glaze (WoodenToaster)

-Omnipony

-Alex S

-Icky (KeepOnRockingBrony)

-General Mumble

-TeiThePony

i to by bylo na tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spromultis Z Sabatona poleciłbym np. Final Solution (jeżeli nie znasz, chociaż szanse są raczej małe:P) - też zacna piosenka. No i tak - również jestem wielbicielem muzyki metalowej i rockowej. Trudno mi będzie wypisać wszystko, czego słucham i co lubię, jednak ... spróbuję wypisać pierwsze kilka zespołów, które mi się cisną na myśl (kolejność losowa): - Rise Against - Disturbed - Bullet for my Valentine - Nightwish - Within Temptation - Avenged Sevenfold - Sum 41 - Hammerfall - Breaking Benjamin - Linkin Park - Offsprings - Foo Fighters ... No i nie pogardzę również niektórymi piosenkami zespołów takich, jak Children of Bodom czy Cradle of Filth (ale to też od nastroju zależy, bo generalnie na dłuższą metę bym nie mógł tego słuchac :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się trochę zmieniło, więc proszę: (Tym razem zespołami, w kolejności od najbardziej ulubionego) -Sigur Rós -Radiohead -Pink Floyd -King Crimson -Mike Oldfield -Godspeed You! Black Emperor -Explosions In The Sky -Two Steps From Hell (to nie zespół, ale trudno :rainderp: ) -The Beatles -Aphex Twin -Sunn O))) -Coma -Daft Punk -Jean Michel Jarre -This Will Destroy You -Yes -My Dying Bride -Peter Gabriel -Tangerine Dream -Hans Zimmer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie zamykam w gatunkach, ja je pochłaniam w całości i przechodzę do następnego :P A tak na serio, to słuchanie konkretnych gatunków nie oznacza zamykania się w nich. Po prostu odpowiada mi dany typ muzyki nazwany w jakiśtam konkretny sposób, więc szukam podobnych artystów i podobnych zespołów, nie zamykając się jednak na inne gatunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wszystkiego... :crazy: przynajmniej jeśli chodzi o gatunki, w każdym coś godnego uwagi się znajdzie... dlatego też w moim przypadku wymienianie ich po kolei odrobinę mijało by się z celem... podobnie zresztą z wykonawcami :P

Ale niech już będzie: a cappella, acoustic, alternative, alternative metal, alternative rock, ambient, apocalyptic folk, art rock, avant-garde, avant-garde metal, black metal, blues, blues rock, britpop, brutal death metal, chillout, classic rock, classical, comedy, covers, dance, dancehall, dark ambient, dark electro, dark folk, darkwave, depressive black metal, doom jazz, doom metal, dubstep, electropop, eurobeat, experimental, female vocalists, flamenco, folk, folk metal, folk rock, friendshipcore, funeral doom metal, funk, game music, glam rock, gothic, gothic metal, gothic rock, grunge, hard rock, heavy metal, hip-hop, house, indie pop, indie rock, industrial, instrumental, j-metal, j-pop, j-rock, jazz, latin, lounge, medieval folk, melodic death metal, metal, midi, neofolk, new age, new wave, nu metal, nu-jazz, poetry, pop, pop punk, pop rock, post-grunge, progressive metal, progressive rock, punk rock, rap, rapcore, reggae, rnb, rock, rock 'n' roll, russian, ska, soft rock, soul, soundtrack, steampunk, symphonic, symphonic metal, synth-rock, synthpop, thrash metal, traditional, trance, trip-hop, vocaloid, yass...

Wykonawcy: Ruby Throat, Queen Adreena, Nirvana, Koniec Świata, Jack Off Jill, Glaze, The Subways, Gåte, The Pretty Reckless, Makkon, Bitch Alert, Gogol Bordello, Nosowska, 椎名林檎, Courtney Love, The Living Tombstone, Sumio Shiratori, Marilyn Manson, The Fratellis, System of a Down, Katy Perry, 初音ミク, Lana Del Rey, The Cog is Dead, Parov Stelar, Lalleshwari, Abney Park, Uffie, Frédéric Chopin, Burzum, Ария, Kittie, Dido, DrDissonance, Antimatter, Eurobeat Brony, Scarling., plagiat199, Seether, Paloma Faith, Kerli, Hole, Metallica, Danny Elfman, Placebo, Emily Jane White, Hey, happysad, Johnny Hollow, Żywiołak i wiele innych...

Zadowoleni? :) Jak coś, więcej informacji na moim laście: JanKrakow171 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Drum 'n' Bass i niektóre techno (raczej pojedynczych piosenek albo remixów niż wykonawców) . Przypadkim kiedyś znalazłem piosenke Blood Sugar (Pendulum) a potem w OpenFm trafiłem na kilka innych fajnych . Dubstepu (Stanisława Skrillexa i innych) ani Rapu nie widzę w swojej przyszłości Kilku wykonawców: -Nero -Pendulum -KG -Camo&Krooked -Netsky -Noisestorm -John B -The Prodigy (Może nie DnB ale są świetni) -Dirtyphonics -Sub Focus A co poniaczowych , lubię te fajne ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...