Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Starlight Sparkle

[Zabawa] Co to za gra?

Recommended Posts

Mam... :NjdaT: Gdy się wpisze w google 

Spoiler

the influence of the sentinel's dehas

I przejdzie w grafikę, to wychodzi dokładnie to zdjęcie... czyli to będzie Mimesis. 

Ok... no to niech będzie.

Spoiler

Untitled-Goose-Game-screenshot-3.jpg

A tamtej gierk nie znam... nigdy niedane mi było w to zagrać. Nie ma dużo dobrych gier mmo w przyszłości, a szkoda. 

Eony, ja grałem w to cholerstwo, ale w pradziadka tego na amigę o tytule Bag-it-man. Ta wersja nazywa się

Spoiler

Lode Runner Legacy

O ile mnie oczy i pamięć nie myli.

• Upvote 1

2 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

MediEvil

Niestety, w tej kwestii Talar ma rację, to nie MediEvil. Swoją drogą, ME to fajna gra, także też polecam. Zgadujemy dalej!

Aż mała wspominka wpadła czytając ten wpis. MediEvil było na pierwszej płytce z demami na playstation (nie 2,3 czy 4 xd) jaką dostałem w życiu. Wiązała się z tym mała zagadka, po którymś odpaleniu zamiast do hali treningowej przeniosło mnie od razu na cmentarz, przez parę lat rozkminiałem o co w tym chodziło xd Do tego była książka precyzyjnie opisująca wszystkie tytuły, mówię książka nie czasopismo! Miękka okładka i z 500 stron treści, a tam takir tytułu jak FF VII, MGS i wiele innych klasyków. Pamiętam jako mały dzieciak była jakaś impreza na ogródkach działkowych za miastem, wszyscy oglądali jakiś mecz a ja się skitrałem w aucie z tą książką i prawie całą na raz trzasnąłem :)
Nostalgiczny się kuźwa zrobiłem :<

Gry na obrazku nie kojarzę, więc totalnie strzelam. Czy to pierwszy Soulcalibur na jakiś tragicznym porcie...? xd

Edited by Arjen

34 minuty temu, Arjen napisał:

Gry na obrazku nie kojarzę, więc totalnie strzelam. Czy to pierwszy Soulcalibur na jakiś tragicznym porcie...? xd

Nie, nic z tych rzeczy xD Zgadujemy dalej xD

1 minutę temu, Arjen napisał:

Harry Potter i Komnata Tajemnic?

Słowo daję, ja ci nie tylko kowadło, ale młot i cała resztę kowalskich gwiazdozbiorów na łeb zrzucę! Luna! Weź go!
A co ja mogę? On już na Księżycu był, swoje odsiedział, teraz ty się męcz.:lunawrath:

Nosz, z kim mi przyszło pracować! Nie, to nie bliznogłowy z kolegami, następny proszę i zgadujemy dalej!

Czyżby to

Maximo: Ghosts to glory z PS 2?

Można prosić pierwszą literkę nazwy? Serio mnie to frapuje.

A z Luną na księżycu było kosmicznie, nie wiem co ona wydziwia teraz.