Skocz do zawartości

[Zabawa] Co to za gra?


Starlight Sparkle

Recommended Posts

Aż mała wspominka wpadła czytając ten wpis. MediEvil było na pierwszej płytce z demami na playstation (nie 2,3 czy 4 xd) jaką dostałem w życiu. Wiązała się z tym mała zagadka, po którymś odpaleniu zamiast do hali treningowej przeniosło mnie od razu na cmentarz, przez parę lat rozkminiałem o co w tym chodziło xd Do tego była książka precyzyjnie opisująca wszystkie tytuły, mówię książka nie czasopismo! Miękka okładka i z 500 stron treści, a tam takir tytułu jak FF VII, MGS i wiele innych klasyków. Pamiętam jako mały dzieciak była jakaś impreza na ogródkach działkowych za miastem, wszyscy oglądali jakiś mecz a ja się skitrałem w aucie z tą książką i prawie całą na raz trzasnąłem :)
Nostalgiczny się kuźwa zrobiłem :<

Gry na obrazku nie kojarzę, więc totalnie strzelam. Czy to pierwszy Soulcalibur na jakiś tragicznym porcie...? xd

Edytowano przez Arjen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arjen napisał:

Harry Potter i Komnata Tajemnic?

Słowo daję, ja ci nie tylko kowadło, ale młot i cała resztę kowalskich gwiazdozbiorów na łeb zrzucę! Luna! Weź go!
A co ja mogę? On już na Księżycu był, swoje odsiedział, teraz ty się męcz.:lunawrath:

Nosz, z kim mi przyszło pracować! Nie, to nie bliznogłowy z kolegami, następny proszę i zgadujemy dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...