Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

@Ahzek Czy ja kłamię? Nie nazwałbym kłamstwem sytuacji, w której jakiś chłopak obok mnie zaczął skakać i telepać się na wszystkie strony, grożąc księdzu, że jest Bogiem.

No właśnie mówiłem, że nie sądzę byś kłamał. Ja po prostu jestem człowiekiem, któremu samym słowem niczego nie udowodnisz. Jak mówiłem, musiałbym być przy tym.

Ale koniec tych herezji. Co do nowego tematu, to jestem facetem i mną FS nie wstrząsa specjalnie. Jest jaka jest, szału nie ma. Wolę babki z charakterem, coś jak RD albo Gilda, ewentualnie wnerwiona Twilight :D

Link do komentarza

Widzę Ahzek że lubisz RD:D

Po czym zgadłeś? Po avku czy może dużej ilości jej emotek w postach? :rd8:

Ja lubię sobie wyobrażać jej ludzką wersję, która jest dość oryginalna, ale da sobie sama radę w trudnej sytuacji. Jak mówiłem, babka z charakterem. FS jest fajnym materiałem z charakteru, ale wymaga opieki i ochrony(jak egzotyczny kwiat), a ja do delikatnych w relacjach nie należę. Często lubię powiedzieć coś dla jaj, co rani nawet twardych ludzi.

Link do komentarza

Nope. Ja jedynie mogę się utożsamić z Octavią względem muzyki, ale gatunkiem już nie. Ona jest z najwyższego rodu, elegancka klacz, a ja? Zero jakiejkolwiek kultury (może troche), cham i tyle.

Gwoli ścisłości - tak naprawdę nic nie wiemy o pochodzeniu Octavii. Zachowuje się elegancko, bo tego wymaga etykieta na arystokratycznych przyjęciach. Kto wie, może po pracy zamienia się w rozjuszonego pinkacza? :portalface:

To jest właśnie dobre w backgroundowych kucach - te wszystkie niewiadome składające się na pustą przestrzeń, którą można zapełnić tworami własnej wyobraźni :fluttershy4:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...