Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=MTUyNXw2NDg4NzU

Jestem jak... Raibow Dash? To się zgadza Tak samo jak Pinkie i Applejack. Do Rarity może też się nieco upodobniłam. :raritylaugh: Ale zero podobieństw z Fluttershy? :despair: Toż to kłamstwo i obłuda! No chyba, że to ukazywało moje alter ego, które uwalnia się przy znajomych?:rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najpierw wyszła mi Applejack.
banner_applejack.jpg
 

589edd4b0b615c5a29eb4b5.jpg

Stwierdziłem, że to dziwne i wypełniłem test jeszcze raz, tym razem sporo myslałem nad każdą odpowiedzią.

I wyszła mi Fluttershy! :D

 

banner_fluttershy.jpg

 

ef456dc573bf2584cc5f0a4.jpg

Z Rainbow Dash mam tylko to, że muszę coś robić i uprawiać sport. Z Applejack to, że nie boję się pracy i jestem dość uczciwy. Z Twilight pewnie to, że chcę wiedzieć jak działa świat i lubię czytać książki. Pinkie Pie - Ja mam coś z nią wspólnego? Pewnie to, że czasem nikt mnie nie rozumie. Rarity - Staram się nie być sknerusem, a tak poza tym to nic. Fluttershy - Oj dużo mam z nią wspólnego. Lubię ciszę i spokój, jestem nieśmiały, wolę być tym z boku, nie pcham się przed szereg, nie szukam zaczepki, ale jak trzeba to stawię czoła zagrożeniu, lubię zwierzęta i nie popisuję się ani nie chwalę. Przede wszystkim jestem dość cichy, małomówny i spokojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...