Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szaleństwo! Co to za magia! Niezwykle leniwa osoba nieskora do nauki i grająca w Super Mario ma być podobna do księżniczki Twilight Sparkle? 

Szatanie nie wiem co zrobiłeś ale przeszedłeś samego siebie.

 

 

 

 

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=MDU1N3w5NDM2ODQ

Rar na pierwszym - w sumie do przewidzenia...

Dziwi mnie taki duży wynik przy RD i taki mały przy FS?

Po prostu mało we mnie strachu i innych tego typu emocji,co do RD to jak się do niej porównałem to jesteśmy całkiem podobni  :dunno: Chodzi mi o wojowniczość,nie poddawanie się,i takie inne,to po prostu zasady RD i profesjonalnych Graczy League of Legends,żeby wygrać w tej grze trzeba znać te zasdy na pamięć!

Jedyna dużą różnicą jest to,że mało mówię a dużo działam,a ona chyba po równo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hah, jestem Pinkie pie :pinkie3:. Jednak niewiele brakowało do Rarity ( ja tak jej nie lubię :stare: ). Wait, zobaczmy dokładnie... Rarity i Fluttershy są równo, a Pinkie wyprzedza je o kilka milimetrów. Czyli mieszanina Pinkie, Rarity i Fluttershy, ale wolę się upierać przy różowym kucorku :wrWgR:  .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inny wynik, niż kiedy robiłam ten test poprzednio (kilka miesięcy temu)
Nie spodziewałam się kompletnie takiego rozkładu podobieństwa, ale oto jestem Rarity :rwink:
   + Applejack :aj3: oraz w mniejszym stopniu Fluttershy :fluttershy5:  + Twilight :twilight2: .

Ubyło ze mnie nieco Pinkie Pie :pinkie4thwall:  oraz Rainbow Dash :rd11: ...

Człowiek zmienia się cały czas :D

post-5534-0-14759600-1395680008_thumb.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...