Skocz do zawartości

Figurki niedostępne w Polsce - zamówienia


Kamisha

Recommended Posts

Cześć. Zbieram zamówienia na figurki, których nie ma u nas w Polsce. Między innymi Zecorę, Nightmare Moon, Lyrę i Trixie do czesania... Będę ich parę miała i jeśli ktoś chce, może ode mnie kupić. Niestety ceny są wysokie, ale może akurat komuś zbliżają sie urodziny albo coś, i rodzice będą skłonni wydać parę zł na waszą zachciankę? :) Piszcie, jesli jesteście zainteresowani. Jeżeli będzie odzew, to wrzucę listę z cenami. Niech Przyjaźń będzie z wami :discord2:

Link do komentarza
  • 1 month later...

Yhhh... Dobijają mnie takie tematy.. Nie, żeby było w tym coś złego, ale.. mieszkam z rodzicami i nie mogę takowej figurki mieć... Wszystkie mi się podobają, wszystkie są fajne, wszystkie bym chciał (:rainderp:), ale niestety nie mogę.. Ale, jeszcze kilka latek i wyprowadzamy się, to sobie zakupię! Wtedy będzie frajda..

Link do komentarza

Yhhh... Dobijają mnie takie tematy.. Nie, żeby było w tym coś złego, ale.. mieszkam z rodzicami i nie mogę takowej figurki mieć... Wszystkie mi się podobają, wszystkie są fajne, wszystkie bym chciał (:rainderp:), ale niestety nie mogę.. Ale, jeszcze kilka latek i wyprowadzamy się, to sobie zakupię! Wtedy będzie frajda..

Ja też mieszkam z rodzicami i takową mam (blindbag). Nikt nic nie mówił. A jeśli mają mnie mieć za :screwball: to ich sprawa. Owszem, matula pytała co to jest. Wytłumaczyłem więc, że to postać z mojego ulubionego serialu. I na tym się skończyło.
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...