Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Szarik181

[Zabawa] MEDYK!

Recommended Posts

Zabawa znana jeszcze za czasów starego OT, niektórzy userzy powinni ją znać, dla tych, którzy ją nie znają, już wyjaśniam: Użytkownik XXX podaje przyczynę np: "Medyk! Mam topór w głowie", natomiast użytkownik YYY mówi, żeby wyjął go sobie i później mówi swą przyczynę. Jeśli to zrozumieliście, to zaczynam: Medyk! Ugryzł mnie radioaktywny żuk.

to teraz ty go ugryź :) "Medyk !" , mam strzałę w kolanie ! ( fani gry Skyrim , będą wiedzieli o co chodzi ;) )

• Upvote 1

Oderwij nogę ,będzie po sprawie ^^ Medyk !!! Mam ...Dziurawe kopyta ,skrzydła ważki i kocie oczy ! Powinno wam się skojarzyć z pewną Królową z MLP ...

To go wyjmij! Medyk!!! Ugryzł mnie Bloody Hooves (kucykowa wersja zombie) i się przemieniam!

• Upvote 1

to wsadź sobie jeszcze nóż i smacznego. MEDYK!! Zostałem pogryziony przez justina biebera!

dosłownie czy w przenośni? jak dosłownie to ją sobie wyciągnił, chociaż pewnie już jest za późno. jeżeli w przenośni to idź się... *CENZURA* Medyk! mam głupie pomysły!

To sam teraz pogryź. Medyk! Mam ochotę znowu przeczytać 10 przeczytanych książek.

Przyznanie się do tego, ze nic ci nie jest, może świadczyć o zbytpewnejpewnoscinatematswojegozdrowialiozy. Powinieneś pójść do lekarza (Ja ci nie pomogę, jestem lisem) MEDYK! Mam butelkę z FRUGO w gardle!

To ją se wyjmij. (Ej ja też jestem lisem i nie zdzieraj ze mną (Paczeć na rangę)) Medyk! W kółko słucham muzyki.