Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Littlebart

1. Czy wiesz, że Spike się w Tobie podkochuje?
2. Czemu imię Opal ?

3. Planowałaś kiedyś na dłużej zmienić fryzure?

4. Twoje ulubione danie?

5. Pozwalasz dalej pomagać siostrze  :twiblush2: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, Szlachetna Panno Rarity!

Chciałbym Was zapytać, co sądzicie o niejakim Fancypantsie, zwanym "najważniejszym kucykiem w Canterlocie"? Czy łączą Was jakieś relacje, natury, powiedzmy, służbowej, politycznej, a może towarzyskiej?

Jednocześnie chciałbym bardzo przeprosić, jeśli moje pytanie jest zbyt niedyskretne lub osobiste. Gotowym je wycofać na pierwszą Panny prośbę.

Sługa uniżony

Fancypants Markiz di Coronii, Kanclerz Equestrii, Wicehrabia Canterlotu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bonjour Mademoiselle Rarity nigdy nie zadałem ci pytania, ale teraz mam ku temu okazję bowiem nurtuje mnie bardzo pewna sprawa. Mianowice wiele razy widziałem jak nie boisz ubrudzić sobie kopyt (ba nawet całej siebie) i dźwigasz wielkie ciężary kiedy zajdzie taka potrzeba to czemu w odcinku Sleepless in Ponivile nie wzięłaś przynajmniej części bagaży na siebie tylko wszystko musiała dźwigać :sweetie belle: ? Desole ale byłem trochę zniesmaczony tą sytuacją, więc jeśli cię w jakiś sposób uraziłem to Excuse moi 

A i mam jeszcze jedno pytanie co sądzisz o swojej Cauchemardes Version

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/115/c/4/nightmare_rarity_by_kylethefox711-d62wgw4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co robisz że twój manestyle jest tak trwały i dobrze ułożony ? Twoja grzywa wprost błyszczy! 

 

Słyszałaś kiedyś jak Sweetie śpiewa ? Co o tym sądzisz ?

 

Co myślisz o Shining Armour'ze ? 

 

 

Co byś zrobiła gdyby Blueblood przyszedł do ciebie na kolanach błagając o przebaczenie ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Panno Rarity i Błękitna Pani :kuph:

Mam nadzieję, że mnie pamiętacie jeszcze, bo dawno mnie tu nie było u Was...

Ale skoro już wróciłem, to zadam swoje pytanka dla Pań :rwink:

 

1. Czy odwiedzasz czasem swoją siostrę w Jej Domku na drzewie?

2. Co planuje Pani na wakacje, jedziesz gdzieś i czy zabiera Pani Sweetie Belle?

3. Czy pomagasz swojej siostrze w zdobywaniu znaczka?

 

Dziękuję i pozdrawiam Was obie :raritylaugh: BiP :kuph:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ski - ten temat też odwiedzam :raritylaugh:

 

Pozdrowienia dla Ciebie od Wielkiego, Wspaniałego, Idealnego i Cudownego Księcia Blueblooda! Tak, dosłownie to kazał mi przekazać. 

Gdy wina ubyło, rozpocząłem grę głośnych myśli z Księciem... 

"Czy Dama lubuje się w alkoholu? Oczywiście mowa o choćby tak pysznym i drogim winie z Canterlot, którego zasmakowały jedynie wargi najcudniejszych o wspaniałym guście!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jaka jest Twoja ulubiona kreacja? a może masz najlepszą przyjaciółkę? Co najczęściej jadasz pani schludna? To wszystko było z 10 razy.

Najokropniejsza rzecz jaką mogłabyś teraz zrobić to? Czy pozwolisz na huga, bo Cię lubię :PCo 2 pytanie to o huga, idźcie znaleźć sobie jakieś inne przytulanki. :hmpf:

To tyle ode mnie.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rarity! 

Powracam z kolejnymi pytaniami.

1. W jakich stosunkach jesteś z Sweetie Belle

2. Czy lubisz jak jest u Ciebie? 

3. Wyobrażasz sobie jak by wyglądąło Twoje życie bez niej (jakbyś była jedynaczką)

4. I z innej beczki. Czy chciałabyś odbyć daleką podróż? 

 

To tyle jak na razie. Pozdrawiam Cię gorąco i do usłyszenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo melo, Panno Rarity! :) Piszę do Ciebie ten post bo nieco intryguje mnie twoje życie mody i krawiectwa! Nigdy nie spotkałem w serialu MLP: FiM takiego kucyka, który ma ogromny zapał do tworzenia dzieł sztuki w krawiectwie. Szczerze mówiąc to też podziwiam i szanuję twoje pracochłonne tyranie nad szyciem ubrań dla kucyków w Ponyville. Twój lęk przed ubrudzeniem się i pedanteria mnie nie przeszkadzają jak Applejack. Cóż... Nie grzeszysz urodą i codziennym odmładzaniem się w SPA dla kucyków i na pewno taka dama jak ty dba również o swe życie zdrowotne... Ehh, zbyt mocno Cię schlebiam, więc przejdę do pytań!!

 

1. Ile godzin dziennie spędzasz w SPA? Była masa podobnych pytań.

2.Jak oceniasz twoją twórczość krawiecką?

3. Czy kiedykolwiek miałaś obawę, że Photo Finish woli bardziej nieśmiałą Fluttershy niż Ciebie i czy wtedy czułaś zazdrość czy satysfakcję z tego, że twoja przyjaciółka może być w centrum uwagi? Wat? Obejrzyj sobie "Green isn't your color"

4. Czy wolisz modę barokową czy modę w renesansu?

5. Jaką dietę i jakie odżywki stosujesz by utrzymać twój sexapill?  :twistare:  :D

6. Czy jesteś tolerancyjna wobec warstw społeczeństwa? Że co? :lol:

7. Jesteś w dżungli, wszędzie pełno robactwa i nieprzyjemnych miejsc, nagle widzisz wioskę. Jak ją widzisz to biegniesz z prędkością światła do niej by nie zostać ubrudzona lub nie zostać zjedzoną przez samą dżunglę?? Że co x2? :wut:

8. Gdybyś miała uszyć kilka sukni dla Księżniczki Cadance byłabyś w stresie, gdyby dała ci wyznaczony termin (np. 4 lub 5 dni)??

9. Nie znosisz się kłócić ze Sweetie Bell?? Pytanie jest takie samo, jak w poście powyżej, dlatego je pominę.

10. Prowadzisz swój prywatny pamiętnik, aż tu nagle przyłapujesz swoją siostrę na czytaniu pamiętnika. Jaka byłaby twoja pierwsza reakcja? Wściekłość, zaskoczenie czy obojętność?

11. Załóżmy, że jesteś w świecie ludzi. Do jakiego miasta mody udałabyś się najchętniej?

 

No to na tyle, pozdrowienia dla siostrzyczki i kotki Opal :):rwink:   :cool:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obie Panie xD

Wielkie dzięki za Wasze odpowiedzi i pozdrowienia dla Ligi!

Mam jednak nowe pytanka dla Was xD

 

1. Czy nadal czujesz fascynację Księciem B.?

2. Czy gdyby miała Pani wybierać, miedzy Smokiem Twilight, a owym księciem, którego wybrałabyś?

3. Czy kontrolowanie pogody, było fajne, czy raczej męczące?

4. Wiem, że umie Pani czarować... Wiem, też że zna się Pani na lewitacji, (co do teleportacji, to pewności nie mam), ale wracając do pytania, skoro umie Pani lewitować różne przedmioty, to dlaczego nie użyła Pani tego zaklęcia do zdjęcia Opal z drzewa w odcinku "Sukces spod igły", tylko wybiegłaś Pani na zewnątrz?

 

Dziękujemy i pozdrawiamy BiP i Scootaloo! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowalająca odpowiedź na poprzednie pytanie, dlatego pokuszę się o kolejne. 

 

E-khem! 

*wyciąga zwitek papieru z kieszeni*

Właściwie, to pytanie od Księcia, więc proszę o uwagę, droga Pani: 

"Wielki, Wspaniały, Idealny i Cudowny Książę Blueblood wita uprzejmie...

...sługę Emronna, który ma to przeczytać. A skoro już masz to w dłoniach, to-"

 

Przepraszam Rarity, ale początku chyba jednak nie powinienem czytać. 

Poszukam odpowiedniego...

*szuka palcem wskazującym w tekście*

O, jest:

"Czy warto skrócić moją grzywę? Jako, iż Dama zna się na przeróżnych kreacjach, postanowiłem się zwrócić tutaj z owym problemem. Miło też będzie, gdy zostanie przekazany słudze obraz proponowanej fryzury"

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wspaniała Rarity!

 

Mam 2 pytania!, Czy jeśli spike był by ogierem, czy miał by u Ciebie szanse?

 

Czy gdyby jakiś ogier staną w twojej obronie w Lesie Everfree przed patykowilkami, i ucierpiał by tak że potrzebował by natychmiastowej pomocy, nie zważając na nic chciałą byś mu pomóc?, mam na myśli przedzeranie się przez las, nie bacząc na niebezpieczeństwa, pędziła byś po pomoc?, nawet gdybyś miałą poświęcić swoją fryzurę kóra ucierpiała by w wyniku przedzierania się przez zawiły las, lub nawet możliwością zrobienia sobie krzywdy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Małe wprowadzenie...

 

Przybywa do Ponyville ogier z Manehattanu wraz ze swoja mała 8 letnia córka. Wprowadza się do domu niedaleko twojego butiku, Sweetie Bell często bawi się razem z jego córka, ogier wydaje się dobrze ułożony, sympatyczny i miły. Rzadko jednak wychodzi z domu. Wygląda na przeciętnego ogiera o czarnej grzywie, szarej sierści, noszącego okulary. Któregoś dnia spotykacie się przypadkiem na drodze i wywiązuje się rozmowa. Ogier jest zachwycony twoim charakterem oraz pięknym wyglądem. Prawi dużo komplementów. Zaprasza cię na herbatę, zgadzasz się wpaść na moment. Jego dom wygląda całkiem ładnie, pachnie w nim trochę jak w gabinecie lekarskim. Mała czarnogrzywa  córeczka pokazuje ci gdzie masz usiąść. Po chwili dostajesz kubek gorącego naparu. Tam ogier nadal będący zachwycony twoim urokiem, zadaje tylko jedno pytanie :

- Czy chciałabyś żebym uwiecznił twoje piękno dla przyszłych pokoleń?

 

Oto moje pytanie, odpowiedź na nie zadecyduje o twoim przyszłym losie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...