Skocz do zawartości

Niestety, to nie prima aprilis...


Michael89pl

Recommended Posts

Jak to wejdzie to zaczynam oglądać nago. To się Mikro zdziwi... :ming: A tak na serio, to nie wiem co powiedzieć. Chyba to nie przejdzie (naruszanie danych osobowych+prawo do prywatności). A nawet jak przejdzie, to zaczną się protesty jak przy ACTA i będą musieli to cofnąć. Wniosek: Będzie dużo szumu o nic i masa pieniędzy pójdzie na nic. Nie przejdzie.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ja tam kamery nie mam,także dla mnie to nie problem.Ale wydaje mi się to że to nie prawda jest,nawet jakby to przeszło to będą protesty.Tak samo w sumie było z Acta,ale to nie o tym temat.

Link do komentarza

Protesty to oni mają tam, gdzie słońce nie dochodzi. Ale fakt, teraz taki numer nie przejdzie. Mają czas, poczekają aż pozwoli im się na więcej, bo wbrew pozorom stronników "wojny z terroryzmem", "wojny z piractwem", etc. wciąż przybywa, a pozostali pokrzyczą i się przyzwyczajają. Zasada żaby i wrzątku, if you know what I mean.

p.s.: Przypominam że EULA Kinecta wciąż zawiera zapisy pozwalające MSowi na prowadzenie monitoringu, i dowolne wykorzystywanie uzyskiwanego w ten sposób materiału wideo.

Link do komentarza

Jestem ciekawy co Micro$hit będzie z tego miał oprócz sprzeciwu klientów :P

Sprzeciw nigdy nie będzie wystarczająco silny.

Jeśli będzie to tylko na Win$hit 8 to go po prostu nie używać. A jeśli jakaś łątka na 7 to jej nie pobierać.

Oczywiście MS będzie uczciwy i podpisze łatkę zgodnie z jej faktycznym przeznaczeniem, żeby użytkownicy ją rozpoznali :trollface:

Link do komentarza

albo będzie używać pirata albo nagle sprzedaż kamerek spadnie

Kamerki są teraz w praktycznie każdym smartfonie, w większości telewizorów, w laptopach, netbookach, itd. Pecet biurkowy jako samodzielny składak odchodzi niestety do przeszłości.

A tym niepokornym, co wyciągną wtyczkę USB webcama przed odpaleniem filmu/gry, system sypnie errorem ;) Requirement is requirement.

Link do komentarza
Idź do tych' date=' komu zawdzięczamy SOPA, PIPA, ACTA, CETA, Echelon, Patriot Act, i zaprowadź ich przed sąd.[/quote']

Pff do sądu? Wezmę ich i powieszę w ogródku z jaja tylko postawie przed nimi kamerę i telewizor wyświetlający piosenki Justin Biebera

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...