Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Nie zdziwiło by mnie to. Od kiedy słuchawki same od siebie robią instrumental, telewizor sam włącza się i wyłącza to już nic mnie nie dziwi. Nawet dzisiejszy sen w którym pływałam statkiem z Królem Julianem. No a laptop musiałabym kupić nowy.

 

Co byś zrobił gdybyś był został obdarzony darem wiecznej bezsenności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałbym wzniecić powstanie / burdy - nie ważny byłby powód, pewnie swojej sytuacji bym i tak nie poprawił więc gdybym miał odejść to z hukiem.

 

Co byś zrobił gdybyś miał  okazję uratować życie jakiegoś wysoko postawionego polityka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie. Mam dosc Szczecina. Ide do Ponyville.

Co bys zrobil/-a gdybym chcial uciec ze Szczecina do Ciechanowa albo przynajmniej do Warszawy, bo w Szczecinie jestem samotny i nikt mnie nie chce i nie mam przyjaciol i dziewczyny i nie bede miec (a nawet jesli to paskudnych przyjaciol i paskudna dziewzyne ktora bym predzej zdradzil niz pokochal bo hejtuje kucyki, jest falszywa i dla niej ludzkosc to swietosc)?

Jesliby mnie dresy napadly to posle je do piachu.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytał czemu masz zakaz opuszczania szczecina.

co byś zrobił gdybyś znalazł portal który prowadzi w jakieś miejsce w Equestrii, przechodzisz i lądujesz w okopie w Stalliongradzie zimą 1943 między żołnierzami jednorożcami walczącymi dla czystości rasy kuczej przeciw ziemnym które walczą sla rewolucji? :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc z nimi na następnej imprezie poczekałbym aż narąbią się jak automaty po czym dokonałbym zemsty z zimną krwią :yay: . ( raz już byłem łysy... )

 

Co byś zrobił widząc Księżniczkę Obamę korzystającego z twojej toalety a jego pegaz byłby zaparkowany przed bramą wjazdową zastawiając ją  ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...