Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

Właściwie to była już noc, a ty dopiero wróciłeś z wyprawy. Gdy wszedłeś do środka zobaczyłeś Applejack, która momentalnie do ciebie pobiegła.

- Gdzieś ty był? Chcesz abym na zawał zeszła? Jesteś tu niecały miesiąc, a już mogłeś zgniąć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Zrozumiałam tylko tyle, iż jesteś idiotą, lecz zrobiłeś to w dobrych intencjach. Jeśli chcesz odzyskać Twilight to próbuj, a może ci się z nią w końcu uda - powiedziała pochodząc do ciebie. - A kwiatek jest niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Warto było udać się do Tartaru po niego. Ta podróż mnie zmieniła, stałem się odważniejszy, pewniejszy siebie, i jak widzisz mam już więcej do powiedzenia, moja kuzynko - powiedziałem, po czym podszedłem by ją przytulić - Już nigdy nie usłyszysz o tamtym LA'u, narodziłem się na nowo, w Tartarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra... - odpowiedziała kompletnie zadziwiona. - Przynajmniej ta podróż dała ci język w gębie - uśmiechnęła się, a następnie wyplątała się z twojego uścisku i wolnym krokiem udała się ku schodom. - Wyśpij się "bohaterze" bo jutro nie będziesz jak miał iść to tej Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do swojego zasyfionego pokoju, lecz ignorujesz to i rzucasz się na łóżko, a następnie zasypiasz.

***

Budzisz się następnego dnia. Dziś masz ostatni dzień szkoły. Potem jest Weekend i masz pokój. Jeśli Cheerilee wyzdrowieje to również masz kolejny tydzień wolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiat tak jak go zostawiłeś to tak stał. Jedynie ktoś dolał mu wody, aby nie zwiędło. W kuchni była już jednak Applejack, która kończyła robić wam kanapki.

- Nie martw się kochaniutki. Podlałam go, więc jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż... Fluttershy uważa, że jesteś słodki na swój sposób. Macie coś wspólnego czyli jesteście małomówni i spokojni. Rainbow Dash natomiast za dużo na twój temat nie powiedziała. Nie zna ciebie za dobrze, więc sama nie wie co ma o tobie sądzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na godzinie widniała godzina 7:30, a szkołę miałeś dopiero na 8, więc miałeś jeszcze sporo czasu dla siebie.

- Dobra kuzynku. Zabieraj się za jedzenie, a o dziewczynach możemy pogadać własnie przy śniadaniu - powiedziała do ciebie, a następnie usiadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pod względem zachowania? No pewna, że jestem - powiedziała biorąc kęs kanapki. - Spokojni, wolicie się trzymać na uboczu i nie wtrącać, mało mówicie. Wolicie raczej siedzieć w domu niż gdziekolwiek chodzić. Idealne połączenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Celestio... - powiedziała jakby miała się zaraz przewrócić. - Chłopie ty się zdecyduj. Najpierw mi gadasz, iż robisz to wszystko dla Twilight, a teraz nagle chcesz iść do Fluttershy. Zdecydowałeś się już na pewno? Osobiście zrobiłabym tak jak teraz mówisz, lecz to już zależy od ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...