Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Co? Nie... skądże. Właściwie to się cieszę, iż kogoś sobie znajdą. Ale szczerze to nie spodziewałem się, iż Rarity jest na twojej liście, lecz kto wie... też warto spróbować - uśmiechnęła się Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ona? Wyszła wcześniej. Też mnie to trochę dziwiło, lecz najwyraźniej coś jeszcze musiała zrobić. A ty lepiej już wychodź bo się spóźnisz - powiedziała Applejack, która zabrała się za konsumowanie jabłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< O ty szatanie ._. >

Już po chwili spacerku byłeś w szkole. Do dzwona, a zarazem początku lekcji zostały 3 minuty. Mogłeś przez ten czas się przygotować lub właściwie... zrobić cokolwiek. Mogłeś też tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku kolejnych godzinach lekcyjnych mogłeś w spokoju opuścić szkołę i cieszyć się odpoczynkiem i spokojem po ciężkim dniu pracy. W prawdzie nie zrobiłeś im wolnego, lecz nikt nie narzekał, a rozbiegł się z uśmiechem na ustach do swojego domu lub od razu na zabawę z przyjaciółmi. Szykował się słoneczny weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko udałeś się do swojego domu, a następnie do niego wszedłeś i zabrałeś kwiatek. Po tym wszystkim opuściłeś swoje mieszkanie, zamykając przy tym drzwi i szybko udałeś się do Fluttershy. Już po chwili lotu stałeś przed jej domkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niedługiej, lecz też niekrótkiej chwili drzwi otwierają się, a w nich stoi Fluttershy.

- Oh... tak witaj Light... W czym ci mogę p-pomóc? - zapytała cicho, a następnie spuściła wzrok na podłogę i zaczęła kręcić kopytkiem po niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- M-Może chcesz coś d-do picia? J-Jakąś herbatkę lub c-coś innego? J-Jeśli chcesz to p-powiedz, a ja w-wstawię ten piękny k-kwiatek do wody, a ty się z-zastanów - Fluttershy zabrała kwiatek, a następnie udała się do kuchni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy po chwili przyszła z pewnym wazonem, w którym umieściła kwiat od ciebie. Wyglądało to razem wspaniale.

- J-Jeszcze raz chciałam ci podziękować za t-tak piękny kwiat. Nikt jeszcze n-nie dał mi t-tak pięknego prezentu - powiedziała już trochę pewniejszym głosem po czym podeszła do ciebie. - M-Mogę tu usiąść? - wskazała na puste miejsce obok ciebie. - Nie chce się narzucać, więc mogę też usiąść na fotelu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...