Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wczoraj po szkole, strasznie chciałem odzyskać Twilight więc wyruszyłem do Tartaru po ten kwiat. Kiedy go znalazłem, doszło do mnie że skoro mnie rzuciła, to najwidoczniej przestała mnie kochać. A skoro już tam byłem, nie wypadało by wrócić z pustymi kopytami i po prostu go zerwałem, i zaniosłem do klaczy która mi się podoba... - powiedziałem lekko się przybliżając.

- ... Do ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja... nie wiem... - schowała głowę w kopytka. - N-Nigdy nie byłam w z-związku i nie wiem c-czy sobie poradzę. N-Nigdy też o nim n-nie myślałam, więc nie wiem c-czy był byś z-zadowolony... - wyjąkała cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy milczała i nieśmiele wpatrywała się w twoje oczy, a przy okazji próbowała zebrać myśli.

- A j-jeśli bym się z-zgodziła to? - zapytała nadal się jąkając. Widać było na pierwszy rzut oka, iż ona nigdy nie miała z czymś takim do czynienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy się uśmiechnęła, a następnie nieśmiele chwyciła ciebie za kopytko i bez słowa zaczęła się wpatrywać w podłogę. Raz po raz zwróciła oczy w twoją stronę, lecz momentalnie je spuszczała, gdy tylko zobaczyła, iż się na nią patrzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pyszczku Fluttershy ponownie zagościł jeszcze większy rumieniec. Jednakże w końcu podniosła wzrok z podłogi i spojrzała na ciebie, a następnie mocno cię przytuliła, jednakże dalej milczała, a z jej ust można było usłyszeć ciche popiskiwanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...