Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

< No coś w końcu przemówiło ci do rozsądku, aby trochę przedłużyć wypowiedź. Jednakże postaraj się je pisać trochę dłuższe. Minimum 3 zdania złożone, lecz ucieszyłbym się, gdybyś pisał je jeszcze dłuższe, niż to minimum. >

- To c-ciesze się z t-tego, a-ale... m-mam takie p-pytanie - powiedziała wypuszczając cię z uścisku, a następnie mocno oddychała, aby się uspokoić. - D-Dlaczego akurat j-ja? - zapytała z nieukrywaną ciekawością, lecz słychać w jej głosie było niepewność oraz lekki strach, który właściwie można było usłyszeć w większości jej wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy dość mocno się zarumieniła i jak to zwyczaj bywa... spuściła wzrok na podłogę i ponownie się zawstydziła.

- T-To bardzo miło, ż-że tak myślisz - powiedziała w końcu po jakimś czasie milczenia. - M-Mam nadzieję, iż n-nie będę dla ciebie z-złą dziewczyną - dodała po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- N-No ja sama n-nie wiem... Ja, j-jak już m-mówiłam to nie j-jestem w dobra w b-byciu dziewczyną, w-więc nie spodziewaj się r-rewelacji - odrzekła w twoją stronę. W jej głosie nadal tkwiła niepewność. Ona sama nie wiedziała czy to jednak się powiedzie. Nie znała ciebie długo, więc jej zachowanie nikogo by nie zdziwiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie spodziewam się rewelacji, może się krótko znamy, ale ja jestem pewny że ci się uda. Pamiętaj, nie musisz się zgadzać od razu, mogę ci dać czas do namysłu - powiedziałem. Mam nadzieje że się nie rozmyśli, i tak już pewnie w jej oczach jestem tym który nie rozpacza a szuka nowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- M-Może tak b-będzie lepiej... - powiedziała po chwili niepewności. - Ch-Chciałabym sobie t-to p-przemyśleć w spokoju - dodała ponownie, lecz z większą niepewnością. - O-Oczywiście jeśli n-nie masz n-nic przeciwko... nie ch-chciałabym się t-tobie n-narzucać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A n-nie pogniewasz s-się j-jeśli będę ch-chciała p-pomyśleć w s-samotności? - zapytała lekko płaczliwym głosem. - N-Nie chcę c-cię wyganiać a-ale w s-samotności l-lepiej mi się myśli j-jeśli chodzi o t-takie s-sprawy - dodała Flyttershy po jakimś czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga nie była długa, lecz trochę ci zajęła. Po drodze mijałeś wiele kucyków, w tym Twilight, która tylko niepewnie się do ciebie uśmiechnęła. Potem jednak już nic interesującego nie było i droga do domu szybko ci minęła. Już po chwili byłeś na farmie, gdzie mijałeś Applejack, która tylko ci pomachała. Po kolejnej chwili stałeś przed drzwiami do domku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli udałeś się do swojego pokoju. Jak zawsze pokonałeś korytarz, schody i jeszcze jeden korytarz. Wszedłeś do pomieszczenia, które jak zawszę było nieposprzątane. Zignorowałeś to i postanowiłeś udać się do łóżka. Minąłeś stertę książek oraz papierów i położyłeś się na łóżko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzisz się następnego dnia. Sen nie przyniósł ci ukojenia, ani nawet oczekiwanej odpowiedzi. Dzisiaj masz wolne, więc możesz odpocząć od tego wszystkiego i w spokoju przemyśleć wszystko, a nawet spróbować znaleźć odpowiedź na dręczące ciebie pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałeś i zostawiłeś łóżko niepościelone, a następnie udałeś się do łazienki i zacząłeś napuszczać wody do wanny. Po chwili była ona pełna gorącej wody, która aż parowała. Każdy wie, że pożąda kąpiel potrafi odprężyć i pobudzić umysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie leżenia w wannie oraz rozmyślania o tym co się tutaj właściwie dzieje, doszedłeś do wniosku, iż sam tego nie wiesz i raczej sam się tego nie dowiesz. Jedyne co mogłeś zrobić to tylko zdać się na łaskę losu i czekać na to co ci zgotuje w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma w tym świecie sensu, lecz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Po chwili wyszedłeś z wanny, szybko się wytarłeś, a następnie wypuściłeś wodę i opuściłeś pomieszczenie. Skierowałeś się do kuchni, gdzie czuć było już zapach świeżo upieczonego pieczywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...