Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-I co z tego... to nie są już moje oczy... poza tym... obiecałem sobie że je sobie wydłubie. Pierwsze miałem wydłubać jeśli stanę z Veritasem twarzą w twarz... Drugie wydłubie sobie po tym jak zobaczę go martwego z moich kopyt Oderwałem kawałek tkaniny z łóżka w wiezieniu i zrobiłem z niej prostą opaskę na oko którą zakryłem pusty oczodół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rozumiem cię, lecz nie możesz siebie tak po prostu kaleczyć. Mamy zadanie do wykonania, a ty masz zemstę do dopełnienia. To, że się wykańczasz daje tylko Vertisowi satysfakcję. Nie daj mu jej i jak musisz to pokaż, że umiesz walczyć z tą klątwą. Myśl mózgiem, a nie instynktem. Najpierw myśl potem rób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie do lochu zszedł Vertis. - Usłyszałem cudne krzyki agonii. Były takie kuszące, iż się tu pofatygowałem - powiedział stając przed twoją celą. - Co spóźniłem się? Mogłeś powiedzieć, że nie lubisz tych oczu i zmieniłbym ci je. Chętnie spełniam ostatnią wolę więźniów. TO jak chcesz mieć normalne oczy przez te ostatnie godziny życia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż mówisz masz. - powiedział i jego róg zabłysł, a dziwny promień wystrzelił prosto w twoje oko. - Nie musisz dziękować. Twoja śmierć będzie podzięką. - powiedział i odszedł. - Jak się czujesz? - zapytała Applejack podchodząc do ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Proszę bardzo. Ja i tak wolę sztylet- powiedziałem wręczając miecz Applejack i biorąc od niej sztylet- Może wydawało się to przyjemne ale taki czym może zmienić cię całkowicie. Nawet nie spostrzeżesz kiedy. Uważaj by się nie zatracić. Na wszelki wypadek wziąłem łuk i klucze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...