Skocz do zawartości

"Przyjaźń na zawsze" imka2000


Wizio

Recommended Posts

Weszłaś do środka, a pierwsze co rzucało się w oczy to duża przestrzeń oraz posąg. Mozaiki zastąpiły wszystkie okna co dawało temu miejscu pewien klimat. W środku było dość mrocznie, lecz i tak było dość jasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 763
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gdy podziwiałaś majestat tego mrocznego miejsca to zauważyłaś na ziemi pewne dziwne skrawki i kawałki, które prawdopodobnie leżą tu już jakiś czas. Były pokryte warstwą kurzu, lecz i tak można było odkryć, iż to fragmenty zbroi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to prawdopodobnie fragment napierśnika o kolorze czarnego nieba. Dobrze wiedziałaś do kogo należał, gyż Twilight wiele razy opowiadała ci o tej przygodzie. Gdy poniosłaś fragment to poczułaś jeszcze silniejszą falę energii, która właściwie była... kusząca jak i... potężna. Posiadacz takiej mocy mógł ze spokojem namieszać w całej Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popękany napierśnik, który był włożyłaś był trochę duży, lecz pokrywał jednakże większą część twego ciała. Czułaś się w nim dziwnie. Kiedyś należał do Nightmare Moon, lecz jej złość została w tej zbroi. Kto wie, czy możesz ją wskrzesić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wyglądałaś dziwnie, lecz czułaś się również inaczej. Mogłaś poczuć nie tylko moc, jaka przez ciebie przepływa, lecz i pewne nowe odczucia, które nie należały do ciebie.

- Auroro... uwolnij mnie, a pomogę ci się zemścić na Twilight... - powiedział głos, który tylko Ty słyszałaś. - Uwolnij mnie, a będziemy razem rządzić Equestrią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Prosiłbym Imko o troszkę dłuższe odpisy. >

- Auroro... dobrze wiesz kim jestem... - powiedział znowu głos. - Chciałabym ciebie prosić o pomoc... Jeśli ty pomożesz mnie to ja pomogę tobie... - dodał po chwili. Brzmiał on jednak zachęcająco. Był on jak... motywacja i wsparcie, które było ci potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A-ale j-jak? przecież mi nie trzeba pomagać...- Zastanowiłam się przez chwile, wszystkie szepty i słowa wnikały coraz bardziej do mojego umysłu, coraz bardziej go mieszając i zamydlając - Poza tym jak niby ja ci miałabym też pomóc? - Starałam się opierać ,lecz to nie wychodziło, coraz bardziej poddawałam się szeptom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Podejdź do popiersia Celestii, które znajduje się za tobą, a następnie przekręć jej róg... Otworzy się wtedy przejście, gdzie będziesz mogła odprawić rytuał... - powiedział głos, który coraz bardziej stawał się zachęcający i... miły. - Zrobisz jednak... jak uważasz... ja jednak mogę dać ci tylko radę co zrobić powinnaś... - dopowiedział głos po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cierpienia nie chcę... Jestem po prostu smutna, iż kucyki przesypiają tak cudną noc. Noc to coś pięknego, a przecież mi też należy się coś. Pomyśl ile korzyści byłoby z nocy, która jest codziennie. Ja sama cierpiałam przez te wszystkie lata, gdy moja własna siostra wygnała mnie z Equestrii. Wyobrażasz sobie jak to jest spędzić 1000 lat na księżycu, gdy twoja siostra bawi się w najlepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lecz nikt się nie napawa mą cudną nocą. Nikogo nie obchodzi, iż jest noc. Większość kucyków śpi, a nieliczna grupa siedzi i nie obchodzi ją noc... Musisz to zrobić i mnie uwolnić, aby kucyki zaznały radości w nocy, a nie tylko za dnia. Musisz to zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeszłaś do popiersia Celestii, a następnie wcisnęłaś róg, który z satysfakcjonującym kliknięciem zagłębił się w figurce. Po chwili za tobą mogłaś usłyszeć dźwięk przesuwana się czegoś ciężkiego. Gdy się odwróciłaś to spostrzegłaś, iż posąg, który służył do trzymania elementów harmonii odsunął się odsłaniając schody.

- Świetnie. Teraz musisz tam zejść, a następnie położyć tą zbroją w kręgu i użyć na niej magii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zeszłaś po schodach do pomieszczenia, które przed chwilą ukazało się tobie. Było tam mrocznie, a jedyne co rozświetlało to pomieszczenie to pochodnie. Po chwili doszłaś do kolejnego pomieszczenia, w którym znajdował się wcześniej wspomniany krąg. Ostrożnie położyłaś zbroję w samym centrum owego okręgu, a następnie użyłaś na niej magii. Krąg zaczął się świecić, a po chwili zaświecił bardzo oślepiającym światłem, przez które nic nie widziałaś. Gdy ono ustało to mogłaś zauważyć sylwetkę kucyka. Był on czarnym alicornem z turkusowymi oczami i zbroi oraz hełmie. Po chwili ów kuc do ciebie podszedł.

- Dobra robota Auroro... Już niedługo nastanie wieczna noc pod moim panowaniem, a ty... razem ze mną będziesz władać Equestrią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...