Skocz do zawartości

Wilcza wataha: Dołącz i wędruj z nami!


Nightmare

Recommended Posts

-Wziełabym cie do szpitala, ale nie mogę. Tam się odbywa operacja. Słyszałeś co do ciebie wtedy mówiłam czy spałeś? - Powiedziałam żartobliwie do Wave'a


-To smutne... Ja zachowałam się jak tchórz... ty byłeś odważny... a z resztą ja byłam okropna, okropna...

Link do komentarza

Jacob wstał i szturchnął Lejle w bok.

- Ty jesteś jeszcze młoda. Mnie zaślepiła zemsta, to nie była odwaga i powiem ci jedno. Lepiej zachować się jak tchórz niż udawać bohatera i idiotycznie zginąć, bo to niehonorowe. A honor to 2 rzecz o jaką musisz dbać.

Jacob usiadł i spojrzał się na Nivyy

- Podobno chciałaś pogadać?

Tymczasem Jane próbowała wspiąć się na drzewo by zdobyć miód.

Link do komentarza

-Nie obchodzi mnie honor! Cho... przepraszam... fałszywi przyjaciele, wrogowie, ludzie którzy do mnie nie pasują. Chyba niedługo zniknę na dłużej... nie ważne gdzie, nie ważne kiedy. I tak juz za duzo powiedziałam

Odeszłam w stronę Asianny.

Link do komentarza

Jane na pazurach zjechała na ziemie. Powiedziała zdyszana

- Nie po...radzę so...bie.

Jane znowu wspięła się na drzewo.

-----------

Jacob opowiedział niepewnie

- Hmm... chyba dwóch. Bo ja zaatakowałem 2 bo tamten pierwszy został zabity przez Wavex.

Link do komentarza

W...witam.....nazywam się Matyas, ale wołają na mnie też Corra. Chciałbym do was dołączyć, bo moje poprzednie stado.....cóż, porzuciło mnie, tylko dla tego, że byłem inny. Nie czerpałem takiej przyjemności z zabijania jak oni, dlatego szukam innych towarzyszy wędrówki.

Wygląd : Wilk, nieco większy od reszty, z śnieżno białym futrem, zielonymi oczami oraz z blizną na przedniej lewej łapie. Jedno ucho ma oklapnięte, podnosi je tylko podczas polowań

Rola w stadzie: Jako, iż jednak wychowywał się w dzikim stadzie, wie jak zabijać, choć nie czerpie z tego przyjemności, zdecydowanie wolał by raczej pomagać innym. Znam się też na leczeniu, więc mogę być i lekarzem, jak i też obrońcą. Wszystko zależy od tego, czy przyjęlibyście mnie do stada

Link do komentarza

Jacob był zadziwiony

- Więc znasz chwyt *Ashi?

Jacob podszedł bliżej

------------

Jane złapała Ul i zjechała na pazurach na ziemie. Pszczoły ją żądliły, ale jej to nie przeszkadzało. Pobiegła w stronę szpitala i zauważyła śnieżno białego wilka. Przeszła kolo niego i powiedziała

- Witaj

Jane podszedła do Nivyy i spytała się

- Miodu?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...