Skocz do zawartości

Wilcza wataha: Dołącz i wędruj z nami!


Nightmare

Recommended Posts

Leżąc obok drzewa w końcu wstałem i podeszłem do innych

-W zależności od tego jak mamy zamiar żyć taką można nadać nazwę watahy. Widziałem watahy które nazywały się "Łupieżcy", "Koczownicy", "Strażnicy"... nazw jest wiele lepiej nazwać ją tak by ukazywała najlepiej naturę wilków które do niej należą

Link do komentarza

W drodze usłyszałem za sobą Nasze. Mówiła że idzie ze mną. Poczekałem na kraju lasu a gdy przyszła powiedziałem:

- Witaj, a więc chcesz iść ze mną zbierać zioła. W towarzystwie kogoś zawsze raźniej szczególnie damy. Tylko takie jedno pytanko. Czy masz jakieś pojęcie o ziołach?

Link do komentarza

- Wszyscy moi znajomi chodzili w młodym wieku na polowania. Czy to po to żeby popatrzeć czy się czegoś nauczyć. Pytali się "Mordimer idzisz z nami na polowanie", a ja odpowiadałem "Nie, mam teraz lekcje na temat ziół". I wszyscy patrzą na ciebie jak na debila. Ale ktoś musiał. A tobie jak minęło dzieciństwo?

Link do komentarza

- Znośnie. Zawsze byłam pomijana przez Alphy ze względu na spędzaniu czasu z Omegami, ale nie mogłam marudzić, bo nie było na co. Bawienie się z nimi i spędzanie czasu na rozmowach i mini polowaniach na zające było dobrą zabawą. Rada zawsze chciała ze mnie zrobić wielką Alphę, ale jak widać nie udało im się. - zaśmiała się

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...