Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Rarity też śmierdzi XD jak farba olejna, a w dtugiego nie otworzyłam teraz byłam w biedronce i kupiłam jeszcze cztery, dobrze, że te z MLP nie są takie jak te z Angry Birds, bo kupowałam też dla brata i z AB strasznie się kleją i pewnie zaraz będą całe brudne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób Slimy u mnie nie zadziałał - mam Pinkie x 2 i Flutterkę, a chciałam Twalota i Rarity. Przez dziury nie byłam w stanie dostrzec oczu. Tylko Flutter rozpozałam, bo było widać, że jest coś żółtego. No cóż... W poniedziałek chyba znów odwiedzę Biedronkę.

 

Potwierdzam - cuchnie strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo wygodnie wypatruje. Trzy trafione cele: Fluttershy, AJ i Rarity. Jednego wzięłam w ciemno i była Pinkie. Musicie patrzeć na kolory. Fluttershy to żółty z różowym. Jak widzisz różowe włosy (takie blade) to od razu wiadomo, że ona. AJ to mieszanka żółtego z pomarańczowym. Łatwo też dostrzec czerwoną gumkę na ogonie. Rarity łatwo poznać bo jasnym fiolecie na włosach, a i białe ciało da się dostrzec. Kilka razy widziałam RD, rzuca się w oczy pomarańczowy fragment grzywy i niebieskie ciało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14279 to Pinkie Pie, 14286 to Rainbow Dash


Nie mam pojęcia, skąd ci się wziął inny numer przy Pinkie, ale opakowanie po mojej Twilight ma identyczny numer co RD. Ba, opakowanie po figurce z księżniczek Disneya TEŻ ma dokładnie ten sam numer.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, skąd ci się wziął inny numer przy Pinkie, ale opakowanie po mojej Twilight ma identyczny numer co RD. Ba, opakowanie po figurce z księżniczek Disneya TEŻ ma dokładnie ten sam numer.

 

 

Hmmm no toooo.. w takim razie to czysty przypadek ^^' Numer przy Pinkie wziął mi się bo taki był na opakowaniu? (na dwóch bo na 2 Pinkie mi zależało)

Edytowano przez ZłyKrólik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe czy będzie to miało jakiś związek z serialem.

Nie. Tego typu zabawki nie mają nic wspólnego z fabułą serialu. Chyba że będzie to epizodyczne, jak ostatni odcinek 4 sezonu, ale nic więcej.
A mają to, bo najwidoczniej Hasbro nie miało innego pomysłu na uatrakcyjnienie zabawek...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tego typu zabawki nie mają nic wspólnego z fabułą serialu. Chyba że będzie to epizodyczne, jak ostatni odcinek 4 sezonu, ale nic więcej.

A mają to, bo najwidoczniej Hasbro nie miało innego pomysłu na uatrakcyjnienie zabawek...

Cóż bez nich dostalibyśmy normalną zabawkę z kilkoma znaczkami więcej (które i tak nie znajdują się z boku zabawki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tego typu zabawki nie mają nic wspólnego z fabułą serialu. Chyba że będzie to epizodyczne, jak ostatni odcinek 4 sezonu, ale nic więcej.

A mają to, bo najwidoczniej Hasbro nie miało innego pomysłu na uatrakcyjnienie zabawek...

Rainbow Power mialo swoje odzwierciedlenie w serialu, nawet jeśli wlasnie epizodyczne. Podobnie moze byc z CM Magic, ale z Wild Rainbow wolałabym, żeby nic podobnego nie zrobili... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...