Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Wymiary pewnie A4, paskudne zgięcie po środku i logo pisma. Jeśli BARDZO mocno się uprzesz to możesz kupić ramkę na zdjęcie A4 - o ile się nie mylę są takie. Widziałem takie w sklepie Pepco - najprostsze były dość tanie. Za ramkę na zdjęcie 20x15 zapłaciłem ok 9zł. A różnica między plakatem przypiętym na pinezki / taśmę, a w ramce jest ogromna (swego czasu miałem kinowy plakat z Gwiezdnych Wojen) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom w ramce by to znacznie lepiej wyglądało ale u mnie wisi już trochę plakatów bez ramek. Po za tym na ścianach na razie nic nie naklejam tylko na szafkach także sam wiesz  :fluttershy4:  Logo magazynu chodzi ci o to z MLP? Ja kocham to logo  :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupować te gazetki dla plakatów? Czy ja wiem ...mam jeden grudniowy numer (dostałam od chłopaka z okazji mikołajek) ....i ten cienki papier kredowy nie jest wart tych 8.99zł...Poza tym jak się przyjrzałam to nawet niechlujnie są wykonane te wektory na plakatach często.

 

 

Na Twoim miejscu zamówiłabym sobie z przesyłką tutaj od kogoś taki plakat z własnym wybranym nadrukiem ..u nas na śląskim takie sprzedają i przyznaje szczerze ,ze ich jakość jest dobra i nadaje się śmiało na powieszenie na półkę bez żadnych zabezpieczeń  ;> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

To moja reakcja na te lalki  :rarirage:, nie podobają mi się najbardziej przez te znaczki na twarzy, włosy i oczy. Reszta może być.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalki EqG na MegaDyskont.pl

(...)

 

Oczywiście teraz nie można zamówić, ale ceny jak na dyskont są dosyć wysokie. Za to pack Sunset Shimmer&Twi jest dosyć tani, a na jedną lalkę przypada cena 49.50zł. :giggle:

Ojej, ojej, ojej! Ale ta cena...  :fluttersad: Mogliby zrobić jakiś pakiet wszystkich panien (lub po trzy), żeby wyszło taniej za opakowanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypinki można zrobić własnoręcznie. Ja zrobiłam kilka z koleżanką. NIe jest to wbrew pozorom takie proste, ale po należytym postaraniu się wychodzi na prawdę piękna.

 

Na Allegro z własną grafiką są za 1zł niezależnie od rozmiaru :ming: http://allegro.pl/listing/listing.php?string=przypinki+w%C5%82asny+wz%C3%B3r

Poza tym kiedyś robiliśmy jedno wielkie forumowe zamówienie w drukarni, zgłosiło się tylko nieco ponad 10 osób, a przypinek zamówiliśmy ponad 180, za 1,50zł jedna :rdwild:

 

 

Ojej, ojej, ojej! Ale ta cena...  :fluttersad: Mogliby zrobić jakiś pakiet wszystkich panien (lub po trzy), żeby wyszło taniej za opakowanie...

 

Słowo dyskont jest tu bardzo istotne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal rozweselenia atmosfery (widziałem walkę ze strony bodajże 16 i lalki EG :rarity4: ) wrzucam "na pewno" kucykowe gedżety

mnyt.jpg
ggog.jpg
4w26.jpg

To wiaderka do piskownicy, jakby ktoś był zainteresowany to w Netto takie znajdzie :)

(masakrycznie to wyglądało jak 16-letni stary koń komórką zdjęcia kucykom robił  :twiblush: )

Edytowano przez GrabażPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lale są super  :twilight2: Szkoda tylko że nie przypominają bardzo postaci z EqG, ale i tak przynajmniej jedną sobie sprawie  :giggle:

Edit. Jaaaa jakie fajne wiaderkaa!  :pinkie2: Jeszcze takiego czegoś nie widziałem :fluttershy4: Czego to ludzie nie wymyślą.

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu wiaderko? Toż to hełm bojowy +5 do obrony. A łopatka? Miecz 20% do uderzeń siecznych  :evilshy:

A wracając na chwilę do plakatu. Kilka lat temu drukując pracę dyplomową widziałem jak facet przyniósł na płycie mapki z Google Maps i drukował je w dużym formacie. Może na lepszej jakości papierze wyglądał by lepiej? (art pobrany z deviantarta). A co do logo to chodziło mi o log czasopisma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na lepszej jakości papierze wyglądał by lepiej?

 

Im większa rozdzielczość obrazka, tym na większej powierzchni można go wydrukować. Ale za to duże rozdzielczości na małej powierzchni się rozmazują i nie widać detali.
No i trzeba pamiętać jeszcze o liczbie pikseli przypadającej na jeden cal obrazu, w skrócie ppi. Jeżeli chcecie mieć wydruk dobrej jakości to ppi musi być przynajmniej 300.

Jednak nie traktujcie mnie jako wyrocznię. ^ ^'

Tu macie 3 plakaty, idealne zapychacze ścian jeżeli podczas ostatniej imprezy zrobiliście dziurę w niej :rainderp:

http://fav.me/d5ehoqv

http://fav.me/d5hu6by

http://fav.me/d5rz12h

 

A wiaderka widziałam w Tesco, jaką ja to miałam radochę... :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w jednym z rzeszowskich Smyków, żeby zerknąć z ciekawości na ceny kucyków do samodzielnego zdobienia i te do czesania... Po prostu mnie zgięło, jak zobaczyłam ceny... Te pierwsze - ok. 85 zł, drugie - prawie 45 zł. Bez komentarza...  :ajunsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wiem, żeby nigdy nie kupować w Smykach... Chyba że pluszaki (mam stamtąd pluszową żyrafę do kolekcji - moje inne hobby  :fluttershy4: ) i Blind Bagi.
Ale szkoda że tak drogo, mam ochotę na Flutterkę i RD do dekorowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szkoda że tak drogo, mam ochotę na Flutterkę i RD do dekorowania...

 

Na Allegro koszt takiej jednej to max. 60zł (z wliczonym kosztem przesyłki). :x

Arktez, moim zdaniem się nie opłaca kupienie takiej i postawienie jej jako statuetki jeżeli nie jest się w posiadaniu porządnej farby... w tej roli lepiej sprawdzają się figurki od Funko, ale niestety trzeba je albo sprowadzić z Ameryki albo kupić na Allegro od kogoś, kto sprowadził. Ceny też raczej nie są małe... wahają się od 100zł do nawet 600zł za brokatowe exclusivy z tegorocznego Comic Conu. Ale tu masz fotki i sam oceń, bo jak dla mnie warto tyle wydać [przynajmniej na zwyklaki]:

29859-FunkoMLPHeader1.jpg

9094061677_26ab7d9bda_b.jpg

apd08k.jpg

snowpony.png

29214-drwhoovesfluttershyheader1.jpg

FluttershyGlitterFIMfunko_L.jpg

vrPVV6z.jpg

Jak na razie są tylko 4: RD, FS, Derpy i Dr. Whooves. Choć o ile mnie pamięć nie myli to exclusivem na zeszłorocznym CC była Funko Vinyl Scratch.

+ ostatnio internet okrążyły zdjęcia [rzekomych] prototypów nowych figurek.

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na Allegro taniej, ale miałam nadzieję, że da radę dorwać te figurki, nie musząc ich zamawiać przez internet... Cóż, przynajmniej mogę je pomacać.  :fluttershy5:
A co do figurek od Funko... Ich też pragnę. Zwłaszcza Derpy. Muszą się pięknie prezentować na półce!
Ps: Tym bardziej mi szkoda tych cen ze Smyka, jak sobie przypomnę, że kucyki do czesania nie miały tych świecących grzyw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprsotu rozwala mnie na tym mina i wyraz oczu Shining Armor'a. Wygląda to mniej więcej tak moim zdaniem: "A gdy wrócimy do pałacu to się teges ten teges"  :rainderp: 

 

A co do figurek, kurde! Chciałbym mieć jakąś, ale są 2 ale. Pierwsze to - co pomyślą rodzice gdy 17 letni chłopak kupi sobie figurkę z MLP. Drugie - co pomyślą znajomi.  :rarirage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aglecia ile te figurki mają cm. "wzrostu"? Zwykłe 8cm? Trzeba przyznać że są tyle warte, są przepiękne.

 


A co do figurek, kurde! Chciałbym mieć jakąś, ale są 2 ale. Pierwsze to - co pomyślą rodzice gdy 17 letni chłopak kupi sobie figurkę z MLP. Drugie - co pomyślą znajomi. 

 

Zbysio mam tyle lat co Ty i dokładnie mówiłem jak ty, ale najpierw powiedziałem mamie że to oglądam i nie ma nic przeciwko że sobie to kupuję. Natomiast z kolegami to nie wiem bo mam jednego co do mnie przychodzi. Jemu jako pierwszemu powiedziałem że lubię kucyki i też to zaakceptował. Więc spróbuj coś zdziałać  :fluttershy4:​ ​ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aglecia ile te figurki mają cm. "wzrostu"?

Te od Funko? Wg tego co widziałam na filmikach, na moje oko wyglądają na jakieś 15 cm minimum.  :pinkie2:

Zbysio, dnia 06 Lip 2013 - 01:12 AM, napisał:

A co do figurek, kurde! Chciałbym mieć jakąś, ale są 2 ale. Pierwsze to - co pomyślą rodzice gdy 17 letni chłopak kupi sobie figurkę z MLP. Drugie - co pomyślą znajomi. 

 

Zbysio mam tyle lat co Ty i dokładnie mówiłem jak ty, ale najpierw powiedziałem mamie że to oglądam i nie ma nic przeciwko że sobie to kupuję. Natomiast z kolegami to nie wiem bo mam jednego co do mnie przychodzi. Jemu jako pierwszemu powiedziałem że lubię kucyki i też to zaakceptował. Więc spróbuj coś zdziałać  ​ 

 

 

Właśnie! Co to za znajomi, którzy nie są w stanie zaakceptować lub chociaż tolerować zainteresowań drugiej osoby? Żadni.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te od Funko? Wg tego co widziałam na filmikach, na moje oko wyglądają na jakieś 15 cm minimum. 

 

AŻ 15CM?!? Ale takie figurki muszą się prezentować na półce!  :pinkie2:  

 

 

Właśnie! Co to za znajomi, którzy nie są w stanie zaakceptować lub chociaż tolerować zainteresowań drugiej osoby? Żadni.

 

Zgadzam się z Tobą Kyoko, ale w takich sytuacjach lepiej jest mieć mniej znajomych którzy Cię odwiedzają... Na jedno dobrze na drugie źle  :unsuresb:

Mi tam jakoś mała liczba odwiedzających nigdy nie przeszkadzała, szczególnie że niektórzy znajomi potrafili się tylko śmiać i w życiu by tego nie zaakceptowali   :rd9:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...